לקנות דירה או להישאר בשכירות?

משכנתא אחת מונה צוות יועצי משכנתאות מומחים שיוכלו להכריע עבורכם את הכף בשאלה לקנות דירה או להישאר בשכירות? אם גם אתם מתלבטים בשאלת המיליון (תרתי משמע), תשמחו בוודאי לשמוע שלנו יש תשובה חד משמעית עבורכם בהתאם לנתונים שתספקו לנו. לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם.

האם לקנות דירה או להישאר בשכירות?

מאז ומתמיד שואלים כולם, האם לקנות דירה ולהתחייב למשכנתא או אולי לשכור דירה עד שיהיה בידינו ההון העצמי לקנות אותה ללא משכנתא.  מצד אחד, אם נשווה את איכות הדירה שנוכל להשיג אם נשכיר, לרוב היא תהיה עדיפה. מצד שני, כאשר אנו קונים דירה משלנו, אנו מצמידים את המזומן שבידינו למחירי הנדל"ן שנוטים לעלות בטווח הארוך. עובדה זו חשובה מאוד כיוון שאם לא נעשה כך, יתכן שכספינו יישחק מאוד תוך כמה שנים עד שלא נוכל לקנות דירה כלל.  אם הלכנו וקנינו דירה, נוכל להרוויח עליה במכירה את הכסף שהיא עשתה בתקופה שגרנו בה ללא כל פעולה מצידנו ובכל מקרה שמרנו על ערך הכסף שלנו וגם הרווחנו.  יתרון נוסף בקניית דירה הוא שבתכנון משכנתא טובה התשלומים החודשיים למשכנתא ירדו בהתמדה בעוד מחירי השכירות במדינה הולכים ועולים עם הזמן. כמו כן, מכיוון שמדובר בדירה שלנו נוכל להשקיע בה ולטפח אותה פנימית ברמה יותר גבוהה מהמושכרת שבה אין כדאיות ולא נרצה להשקיע כלל.

זה עבודה ליועץ משכנתאות

על פי הפסקה הראשונה ברור כי רכישת דירה היא האפשרות מומלצת, לא חובה לגור בה, יתכן ותרצו לרכוש דירה להשקעה ולהשכיר דירה יותר מרווחת אך רכישת דירה היא פעולה ממומלצת שתשמור על ערך הכסף שלכם, אנו ב-משכנתא אחת, נלווה אתכם בהתליך, החל מקביעת סכום שבו תוכלו לעמוד בהחזרים, דרך מציאת נכס בסכום שהוחלט ועד להשגת משכנתא לזוגות צעירים.

כל השירותים ניתנים בנפרד או בחבילה.

הרוב לא קובע

פסקה 2 מתייחסת למקרים על פי רוב, אך ברכישת דירה הרוב לא קובע, ובכל מקרה צריך להתייעץ עם יועץ משכנתאות ולבחון כל מקרה לגופו.

מחפשים יועץ משכנתאות בכיר ומומחה שיעזור לכם להחליט האם לקנות דירה או להישאר בשכירות? שילווה אתכם ברכישת דירה בתנאים הטובים והמשתלמים ביותר, ושגם יתאימו לאופי וקצה החיים שלכם? נחתתם בדף הנכון. צרו קשר עוד היום, ויועץ משכנתאות בכיר ישמח לעמוד לשירותכם.

לקנות דירה או להישאר בשכירות?