מה זה ביטוח EMI

מה זה EMI? בתחתית המאמר, קודם נרצה להסביר למה אתם לא צריכים EMI

פנו אלינו ויועצי המשכנתאות שלנו יסבירו לכם איך גם אתם יכולים לקבל משכנתא ללא EMI,  לדאוג למשכנתא שלכם זאת העבודה שלנו,

לפרטים נסופים מיועץ משכנתאות פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

עם פרוץ המשבר העולמי, והקשיים של חברת AIG העולמית, שיתוף הפעולה של הבנקים עם EMI הצטמצם עד מאוד. מה שהאיץ מאוד את הפסקת הפעילות של EMI מול הבנקים הייתה הוראת בנק ישראל מלפני מספר שנים שהגבילה את כל נוטלי המשכנתאות לקבל משכנתא של עד 75% מימון ולא יותר.

במילים אחרות על מנת להתחיל תהליך של לקיחת משכנתא צריך הון עצמי של 25% מגובה הנכס, מה עושים שאין את ההון העצמי הזה? והאם באמת כדאי לקחת EMI שמייקר את ההחזר החודשי? יועצי המשכנתא שלנו יציגו לכם חלופות ואפשרויות נוספות ויצירתיות על מנת להשיג עבורכם את המשכנתא שתמיד רציתם, יש להדגיש כי לא נמליץ על החזרי משכנתא לא ריאליים, אך זוג שמתפרנס יפה אך חסר לו ההון העצמי ויוכל להפריש את הסכום הנכון לאחר שנבדוק ונעשה את החישוב נמליץ לו איך לדאוג למשכנתא של 90% ואף יותר.

מה זה ביטוח EMI, משכנתא EMI

EMI – עזר חברה לביטוח משכנתאות בע"מ הינה חברת ביטוח ישראלית, מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים בע"מ. החברה עוסקת בביטוח אשראי למגורים המובטח במשכנתה, המאפשר למבוטחיה – הבנקים למשכנתאות, מתן הלוואות משכנתה בשיעור מימון גבוה, של עד 90%, בהתאם למדיניות האשראי בבנקים.

החברה הוקמה בישראל בשנת 1998 על-ידי חברת AIG העולמית, שעסקה בביטוחי אשראי למשכנתאות במדינות רבות בעולם. הקמת החברה היוותה פריצת דרך בתחום ביטוח המשכנתאות (MI-Mortgage Insurance). בשנת 2010 נרכשה החברה על-ידי הראל חברה לביטוח בע"מ והיא מוחזקת בבעלות מלאה על-ידה.

EMI היא חברת הביטוח היחידה בישראל שעד לפני כמה שנים ביטחה את הבנקים מפני הלווים שביקשו אחוזי מימון גבוהים (בד"כ מעל 75%-80% ועד ל 90%). עד שנת 2008 כל הבנקים בארץ עבדו בשיתוף פעולה עם חברת EMI, ונתנו משכנתאות באחוזי מימון גבוהים ללווים שעמדו בתנאים.

לפרטים נסופים מיועץ משכנתאות פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אפשר לפנות אלינו אלינו במייל [email protected]  ויועץ משכנתאות יחזור אליכם.