האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות

ברור שכן, לא רק כדאי, חובה לקחת יועץ משכנתאות, אולי אנחנו לא הכי אובייקטיבים, אבל בכנות, אם לא היינו חושבים שהתפקיד הזה סופר חשוב כנראה שלא היינו עושים אותו, ובוודאי וודאי יועץ משכנתאות שרואה בכל יום ויום אנשים, שבכל יום ויום רואה כמה כסף הוא חסך ללקוחות, מבין את חשיבות התפקיד, לכן, כמובן שלנו כיועצי משכנתאות ברור שיועץ משכנתאות זה לא "כדאי", זה חובה.

רוצים לדעת איך אנחנו יכולים לעזור לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם? מלאו את טופס צור קשר באתר ויועץ משכנתאות יחזור אליכם בהקדם.

ולגופה של השאלה, למה כדאי לקחת יועץ משכנתאות? יועץ משכנתאות ייעץ לכם על גובה משכנתא מקסימאלי המומלץ עבורכם, בנוסף ידאג לתמהיל שיחסוך לכם כסף רב בהתאם לכושר ההחזר שלכם, בהתאם לתקופה בחייכם, משכנתא לא חייבת להיות אחידה לאורך כל תקופת ההחזר.

רוצים לשמוע עוד? רוצים לדבר איתנו? פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

יועץ משכנתאות

איך בוחרים יועץ משכנתאות ?

איך בוחרים יועץ משכנתאות זה שאלה לא פשוטה, ברור (כמו לכל דבר בחיים) שלניסיון / ותק יש משמעות, גם במקרה של יועץ משכנתאות לוותק יש משמעות רבה, כאשר אתם בוחרים יועץ משכנתאות היינו ממליצים לכם להתרכז בכמה דברים:

  • ראשית לבדוק אם היועץ משכנתאות בעל ותק, כמה עבודות הוא כבר עשה, אני בטוח שכל אחד במקצוע שלו מבין, שללא ניסיון יש טעויות, לא פעם נפגשנו עם יועצי משכנתאות, שכאנשים הם אנשים חכמים, רציניים, מקצועיים, אבל היה חוסר בניסיון, והחוסר כמו בכל מקצוע מתבטא, בקצב העבודה, והמוצר הסופי.
  • תתחבר ליועץ, תשאלו על התהליך, מה הוא כולל, מה הוא לא כולל, ותראו אם אתם מתחברים לתהליך, ישנם יועצי משכנתא רבים שמציעים מסלולים שונים, חלקם יגיעו אתכם לבנקים, חלק לא, חלקם יבצעו עבודת פקידות בשבילכם ואחרים לא, תראו שאתם שלמים עם התהליך, בנו לעצמכם מסלול דמיוני מהיום ועד קבלת המשכנתא (או אפילו הכניסה לבית), זה יעזור לכם מאוד בפישוט התהליך, ככה גם תלמדו לשאול את השאלות הנכונות.
  • תבקשו המלצות, לנו כמובן יש המלצות ותוכלו לצפות בהם באתר (קישור => יועץ משכנתאות מומלץ), קריאת ההמלצות תעזור לכם להבין באיזה יועץ משכנתאות מדובר, שימו לב על איזה דגשים הממליצים ממליצים, ותוודאו שאלו הדברים החשובים לכם, אם אתם לא מוציאים שהממליצים מדברים על מה שחשוב לכם, זה בדיוק המקום לשאול את היועץ על אותם נושאים.

ולסיום: עלות ייעוץ משכנתא

זוהי שאלה שנשאלת כמובן בכל שיחה, יש שמקדימים ויש שמאחרים אבל בכל שיחה מגיעים אליה, האמת שאנחנו גובים עמלה שהיא מעל הממוצע, למה? כי אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לתת לכם שירות הרבה מעבר לממוצע הארצי.

כמו שכבר ציינו במספר מקומות באתר, "משכנתא אחת" בראשותו של יועץ המשכנתאות עידן גור, יועצי משכנתאות בעלי ותק של 15 שנה, עידן גור עבד בבנק למשכנתאות ואף ניהל סניף משכנתא וחצה את הקווים.

כמובן שבתנאים האלה, הניסיון והידע שעידן צבר שווים הרבה מאוד כסף, היתרונות של יועץ משכנתא שעבד כמנהל סניף משכנתאות משמעותיים לאין ערוך.

רוצים לשמוע עוד? רוצים לדבר איתנו? פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

עידן גור