משכנתא למסורבי משכנתא – ההזדמנות שלכם

משכנתא למסורבי משכנתא – האם החלום ושברו?

קניית דירה עם הון עצמי נמוך – "משכנתא אחת" מספקים משכנתאות לדירות של עד 1M שקל עם הון עצמי של 100K ש"ח בלבד, ודירות של עד 1.5M שקל עם הון עצמי של 200K ש"ח בלבד.

חשוב לדעת – השירות שלנו הוא לא סטנדרטי ולכן אנחנו לא גובים עמלת ייעוץ סטנדרטית, אם אתם מחפשים ליווי "רגיל" של יועץ משכנתאות, השירות שלנו לא מתאים לכם, השירות שלנו מיוחד (ניתן על ידי יועצי משכנתאות בכירים) ומתאים רק לבעלי הון עצמי נמוך, שיועץ המשכנתאות והבנק אמר להם לא, כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אנחנו נדאג לכם למשכנתא שתוכלו לעמוד בה, לעולם לא נעזור למישהו לקחת משכנתא שהוא לא יוכל לעמוד בה.

לפרטים נוספים מלאו את טופס צור קשר באתר ויועץ משכנתאות יצור אתכם קשר בהקדם האפשרי.

מגיל קטן אנו חולמים על בית חלומותינו, הבית המושלם שנקנה כשנהיה גדולים, בית גדול עם חצר / גינה , פנטהאוז או דירה רגילה בית החלומות.

אך ככל שאנו גדלים אנחנו מבינים שהחלום הוורוד שלנו מתרחק ואם נעבוד מספיק קשה או שנזכה בסכום כסף נכבד שיעזור לנו להציב הון העצמי (25% מערך הנכס) אולי נצליח לקנות איזה דירה נחמדה ולהתחיל לממש את חלומנו ואולי ניאלץ להזדקק למשכנתא למסורבי משכנתא.

הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? פנו עוד היום למשכנתא אחת, ואנו יועצי המשכנתאות נעזור לכם להגשים את החלום.

משכנתא ללא הון עצמי

משכנתא למסורבי משכנתא – גם כאשר אין גיבוי כלכלי

כל אחד יודע שקניית נכס נדל"ן מצריך הון עצמי, אבל לא לכולם יש את הסכום התחלתי לרכישת הנכס, ישנם אנשים אשר נעזרים בהורים (גם בגיל מבוגר, במידה שלהורים להם את הסכום), חלקם מקבלים נכס נדל"ן בירושה וישנם אנשים בעלי משכורת גבוה שתוך כמה שנים יכולים לחסוך מספיק כסף להון העצמי.

לצערנו, כיום אנשים רבים גרים בשכירות אך מפני שאין ברשותם את הסכום ההתחלתי לקניית נכס נדל"ן, מכיוון שמחירי הדירות גבוהות והמחייה בארץ יקרה כך שאדם עם שכר ממוצע ובעל משפחה מתקשה לחסוך עבור רכישת נכס נדל"ן.

גורמים לצורך בהיערכות לקראת משכנתא למסורבי משכנתא

הסיבות לסירוב משכנתא / מסורבי בנקים הן רבות בדרך כלל נובעות מיכולת החזרים נמוכה כלומר: בדיקת תלוש המשכורת ושאר ההכנסות של המשפחה אל מול ההוצאות מראה שאין עודף פיננסי וכך לא יתאפשר או יתקשה האדם בתשלום המשכנתא לטווח ארוך.

ישנם אנשים אשר מבקשים מההורים לקחת משכנתא עבורם או למשכן את הנכס שברשותם אבל הם לא לוקחים בחשבון את גיל ההורים.

הבנקים מסתכלים על יכולת ההשתכרות החודשית וכמובן היכולת ההחזרה ובנוסף על מצב הבריאותי וכושר התפקוד, לכן במידה וההורים שלכם מעל גיל 75 לא תכלו להיעזר בהם מפני שהם הגיעו לגיל המקסימלי ללקיחת משכנתא עבורכם.

להרכיב את פזל החלום מחדש

כאשר הבנקים מגדירים אתכם מסורבי משכנתא דעו לכם שיש דרך אחרת להגשים את החלום, משכנתא אחת היא חברה של יועצי משכנתאות בעלת ניסיון רב המתמחה בהשגת משכנתא למסורבי משכנתא.

אנו נעזור לכם לאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים ואת המסלולים והתנאים הטובים ביותר עבורכם, להגשמת החלום.

אל תפסיקו לחלום, צרו קשר עוד היום למשכנתא אחת ותכלו גם אתם לקבל משכנתא למסורבי משכנתא.
לפרטים נוספים מלאו את טופס צור קשר באתר ויועץ משכנתאות יצור אתכם קשר בהקדם האפשרי.