דירה ללא הון עצמי

נפתח ונאמר שזה לא ממש מורכב לקחת הלוואה להון עצמי לדירה, בנקים נותנים הלוואות להון עצמי לדירה, אבל השאלה באילו תנאים (ריביות) תקבלו את ההלוואה ולאחר מכן באילו ריביות תקבלו את ההלוואה למשכנתא.

בנקים נותנים לכם כסף (מזה הם מתפרנסים), כל זמן שהריביות תואמות את הסיכון שלהם, בעזרת יועצי המשכנתאות שלנו אתם מבטיחים לעצמכם ריביות טובות גם כאשר מדובר בהלוואה להון עצמי ולאחר מכן הלוואה למשכנתא.

לפרטים נוספים על משכנתא ללא הון עצמי מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם.

  דירה לא חייבת להיות במרכז

  לא תמיד הציפיות או הרצונות שלכם יתגשמו, אנחנו נתכנן ביחד אתכם את הנכס שתואם את היכולות שלכם, אנחנו נבנה עבורכם תוכנית תשלומים להלוואה ומשכנתא (תמהיל שכולל בתוכו 2 הלוואות) שתוכלו לעמוד בהם בהתאם להכנסה שלכם.

  גם אם זה אומר שלעיתים הנכס לא יהיה במרכז, חריש, אשדוד, אשקלון, עפולה הם מקומות מצוינים להתחיל עם נכס ראשון למי שצריך הלוואה להון העצמי.

  המקרה שההון העצמי שלכם הוא 0 או שואף ל-0 גם זה עדיין לא המילה האחרונה, אנחנו נדאג לכם להלוואה למשכנתא גם בתנאים האלו ובתנאי שתבינו שיתכן שתרכשו את הנכס שלכם בטבריה, דימונה או באר שבע וכדומה.

  מחיר הנכס חייב להיות תואם את ההכנסה שלכם (ללא קשר להון העצמי) על מנת שתוכלו לנהל משק בית תקין.

  לא חייבים לעבור לגור בבית שרכשתם

  אולי זה לא מה שאתם רוצים לשמוע אבל לפעמים זה הצעד הנכון, לא כל מי שקונה דירה ישר צריך להיכנס אליה, יש מקרים שבהם צריכים להיות יותר זהירים, לדוגמא, זוגות צעירים (עדיין ללא ילדים) שגרים ביחידת דיור אצל ההורים. יתכן ונמליץ להם לרכוש דירה ולהשכיר אותה לפחות בשנה שנתיים הראשונות ולראות אם התכנון תואם את המציאות ורק לאחר פרק זמן שהם בטוחים שיוכלו לעבור ולכלכל את עצמם בכבוד, הם יעברו לדירה שלהם.

  זכרו שאנשים שלוקחים הלוואה לצורך הון עצמי למשכנתא לוקחים את ההלוואה בד"כ ל-5 שנים, דהיינו אתם צריכים לתכנן ל-5 שנים קדימה שאתם תצליחו! עברתם את ה-5 שנים? מקומכם כבעלי נכס (בסבירות גבוהה מאוד) מובטח.

  דירה ללא הון עצמי

  2 סיפורים מהחיים:

  הסיפור הראשון – רכישת דירת גן ללא הון עצמי

  הסיפור הראשון הוא על לקוח שהגיע ללא הון עצמי וכבר היה מסורב בבנקים, הוא הגיע אלינו כמוצא אחרון, שאם אנחנו לא נצליח מפה הוא אמר שהוא כבר יורד מהחלום של דירה, הוא יעבור לגור בשכירות ומבין שזה הוא גורלו.

  לא רק שללקוח הזה לא היה הון עצמי מספיק (היה לו הון עצמי של כמה עשרות אלפי שקלים) הוא גם רצה דירה עם חצר.
  אז לאחר תכנון נכון, מצאנו ללקוח דירה עם חצר (של 140 מטר מבחינתו חלום) בקרני שומרון.

  הלקוח לקח הלוואה ל-5 שנים מהבנק לצורך השלמה להון העצמי ומשכנתא כמובן בתנאים טובים (זכרו שלפני שהוא הגיע אלינו הוא היה מסורב) וביחד מצאנו את הדירה שהוא רצה ושהוא יוכל לעמוד בהחזר החודשי שלה.

  היום לאחר 3 שנים, נשארו ללקוח עוד שנתיים והוא מסיים את החזר ההלוואה להשלמה להון העצמי למשכנתא וההחזר החודשי שלו יהיה שווה ערך לשכירות מקום שהוא גר לפני, ככה שבעוד שנתיים, "המחנק" מההלוואה ירד והוא הגשים את החלום מבחינתנו.

  הסיפור השני – לקנות דירה במיליון ₪

  הלקוח השני שהגיע אלינו כבר ידע איזה דירה הוא רוצה, הוא רצה דירה באשקלון ששוויה מיליון ₪ אך ההון העצמי שלו היה 100 אלף ₪, במקרה הזה דאגנו ללקוח להלוואה טובה של 150 אלף ₪ לצורך השלמת ההון העצמי והלוואה של 750 אלף ₪, הסיפור הזה היה לפני 5 שנים.

  היום הלקוח הזה הגיע אלינו שוב, לאחר שהוא סיים את ההלוואה ולאחר שהוא מכר את הדירה, שילם את המשכנתא ונשאר עם 500 אלף ₪ ביד.

  עכשיו אנחנו בונים לו תמהיל משכנתא עבור דירה שהוא רוצה, ששוויה 1.85 מיליון שקל (כמעט פי 2 מהדירה הקודמת) רק שעכשיו, בזכות המהלך שהוא עשה 5 שנים קודם, יש לו יותר מ – 25% משווי הנכס ולכן הוא לא צריך לקחת הלוואה להשלמת ההון העצמי.

  השגנו ללקוח משכנתא בתשלומים של 6,000 ₪ שזה פחות משליש מההכנסות נטו של בני הזוג.

  לכן אנחנו תמיד אומרים, אין מה לחכות לחסוך כסף לדירה, לרוב יותר אטרקטיבי לרכוש דירה כמה שיותר מהר (כמובן בהתאם ליכולות שלכם) ובעוד כמה שנים לשדרג את הדירה.

  ישנם עוד סיפורים רבים נוספים על לקוחות שרכשו דירה בעפולה, לאחר מספר שנים מכרו אותה ועם הכסף שנשאר להם היה להם מספיק הון עצמי לרכוש דירה בחדרה, נתניה ואפילו בכפר סבא.

  רוצים גם אתם להתחיל תהליך? אולי זה נשמע בלתי אפשרי. אבל לנו עם 95% הצלחה אנחנו יודעים שזה בהחלט אפשרי.
  מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם.