משכנתא ללא הון עצמי

"משכנתא אחת" מתמחים במציאת פתרונות ומקורות מימון בנקאים שיאפשרו לכם לקחת משכנתא, גם אם אין לכם הון עצמי וגם אם אתם מסורבי משכנתא, לפרטים פנו אלינו בטלפון – 052-6515168 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונציג יחזור אליכם.

איך לקנות בית ללא הון עצמי, משכנתא ללא הון עצמי, אנו חושבים שכל זוג יכול להפוך לבעלי דירה משלהם, גם אם אין להם את מלוא ההון העצמי הדרוש – אז אם הבעיה היא רק – המשכנתא – בואו אלינו! אנחנו נלווה אתכם עד שיהיה לכם בית!

בתהליך רכישת נכס ראשון אנו חייבים להביא היום לפחות 25% הון עצמי. זוהי דרישת סף לאישור משכנתא מבחינת "הוראות בנק ישראל" (הוראות אשר משתנות מדי כמה שנים). לצורך הדוגמה, כחלק מאישור המשכנתא, אם נרצה לקנות דירה ב 1,000,000 ₪, נצטרך להוכיח לבנק למשכנתאות כי יש בידינו 250,000 ₪. במידה ונאושר למשכנתא של 750,000 ₪  ולאחר שנשלם למוכרים שלנו את ה 250,000 ₪ שברשותנו, יוכל הבנק לשלם את המשכנתא למוכרים שלנו ולהשלים את עסקת הרכישה ואולם אם אין בידנו את 250,000 השקלים הבסיסיים. אנו חייבים למצוא דרכים חלופיות למימוש מטרותינו בתחום חשוב זה, ולהגיע למצב שבו נקבל משכנתא ללא הון עצמי.

בשנים האחרונות אנו רואים שהמחסום המרכזי של זוגות בקניית הדירה הראשונה הוא אותו הון ראשוני, אותם 25% נכספים, אשר יאפשרו לנו להפוך ל"בעלי דירה".

מתוך תחושת שליחות קודם כל, ואמונה שכל זוג מביא איתו את המזל שלו, החלטנו לעזור במיוחד לזוגות שאנו חושבים שיכולים להפוך לבעלי דירה משלהם, גם אם אין להם את מלוא ההון העצמי הדרוש.

אנחנו מחפשים את הזוגות שבסדר העדיפויות שלהם הציבו במקום הראשון את קניית הדירה ומתכוונים לקנות השנה את דירתם. אנשים שהנכס שהם מחפשים הוא במסגרת היכולות שלהם ויש באפשרותם והם מוכנים לשלם יותר בתשלום החודשי כדי לפצות על החוסר בהון העצמי.

כחלק מהתהליך אנחנו מאחדים כוחות ומשחקים אתכם באותו צד, אנו נעשה את ההשתדלות המרבית ולמרות שזה לא יהיה קל (על פי ניסיוננו), זה אפשרי – להגיע לדירה משלכם – בית משלכם.

שיהיה לנו בהצלחה.

"במשכנתא אחת" ישנם כלכלנים/יועצי משכנתאות עצמאיים המתמחים בתכנון משכנתא ללא הון עצמי. צרו קשר להערכה ראשונית וקביעת המשך טיפל פנו אלינו בטלפון – 052-6515168 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונציג יחזור אליכם.

הבנקים למשכנתאות, אשר מהווים את הצינור למימוש מדיניות הממשלה בתחום שוק הנדל"ן, פועלים תחת אין ספור הגבלים רגולטוריים ותקנוניים, אשר אינם מאפשרים להם להעמיד משכנתא לאין ספור זוגות ויחידים גם אם על פי כל הכללים הינם זכאים מובהקים לקבלת משכנתא על פי קריטריוני משרד השיכון. זהו בדיוק המצב המחייב לבצע מספר תהליכים פיננסיים אשר יעמידו אתכם במצב שבו תקבלו משכנתא ללא הון עצמי.

ב"משכנתא אחת" יועצי משכנתאות עצמאיים פועלים בזירה חשובה זאת, בקשר עם הבנקים אך ללא המגבלות החלות עליהם. לכן בידנו למצוא את הדרך הייחודית לכם שתאפשר ליצור תנאים פיננסיים אשר יאפשרו גם לכם לקבל את המשכנתא מהבנק על אף שבעמדת הפתיחה לא יכולת להעמיד כל הון עצמי.

לפרטים פנו אלינו בטלפון – 052-6515168 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונציג יחזור אליכם.

.

בשנים האחרונות לאור המצב בשוק הנדל"ן, עליית המחירים וצמיחת הפערים בחברה הישראלית. נוצר מצב אשר בו רוב רובם של המעוניינים ברכישת דירה והזכאים לקבלת משכנתא אינם מסוגלים להעמיד הון עצמי מינימלי לצורך קבלת המשכנתא. על מנת לעקוף מכשול זה עליכם לפעול להשגת משכנתא ללא הון עצמי.

מתוך כך פיתחנו ב"משכנתא אחת" דרכים ייחודיות וייעודיות על מנת לאפשר לכם בסופו של המהלך לקבל משכנתא ללא הון עצמי. גם אם תחילה נראה לכם ולבנק למשכנתאות כבלתי אפשרי לקבל משכנתא. אנו נמצא עבורכם את הדרך המתאימה לכם.

משכנתא ללא הון עצמי