רעיונות למתנות לחנוכה

בחנוכה כיף לקבל מתנות וכיף לתת. אבל כשזה מגיע לרעיונות למתנות לחנוכה, פתאום חוטפים בלאק אאוט!

אנחנו כאן כדי לגרש את החושך ולשפוך אור על מספר רעיונות למתנות לחנוכה, שגם כיף לתת, גם כיף לקבל וגם קל למצוא!

מתנות ממותגות לחנוכה

מי אמר שמתנה לחנוכה חייבת להיות סביבונים וחנוכיות. לא שאין סביבונים וחנוכיות מגניבים, אבל מתנה אישית תמיד משמחה את שני הצדדים – את הנותן ואת המקבל.

יש חנויות למתנות ממותגות ומתנות לאירועים, שישמחו להכין לכם מתנות ממותגות לחנוכה. איך זה עובד?

נכנסים לחנות מהסוג הנ"ל עם תמונה, סמל או כיתוב כלשהו בעל משמעות למקבל או בעל רלוונטיות לחג או לאירוע כזה או אחר.

העובד בחנות מכניס למחשב את התוכן שהבאתם, ובזמן הזה אתם בוחרים חולצה או מגבת, או כיפה וכד'. לדוגמה, נניח שאתם רוצים לקנות מתנה ממותגת לחנוכה לילדה.

אז אתם נכנסים לחנות מתנות ממותגות עם תמונה של סופגניה, בוחרים חולצת טישרט חמודה ומבקשים מהעובד בחנות להטביע רקמה של התמונה עם הכיתוב: לסופגניה הכי מתוקה בעולם.

אבל רגע, עוד לא גמרתם, אתם רוצים גם משהו בשביל הבן, לא?. אז אתם מוסרים לעובד בחנות תמונה נוספת שהכנתם מבעוד מועד – נר דולק שמפיץ אור, ומבקשים לצרף לרקמה את הכיתוב: "לילד מלא אור".

והנה, יש לכם שתי מתנות ממותגות לחנוכה, נהדרות, מרגשות ומשמחות, שכיף לתת וכיף לקבל.

רעיונות למתנות לחנוכה

מתנות לחנוכה לעובדים – מתנות נהדרות גם למשפחה וחברים

רוב החברות והארגונים נותנים מתנות לעובדים בראש השנה ובפסח. לפעמים גם ביום העצמאות. בשאר החגים מתנות לחנוכה לעובדים הן יותר צנועות, יותר סוג של מחווה לאמירת חג שמח.

אבל מי אמר שמתנה לחנוכה, כזו שכיף לקבל וכיף לתת במסגרת משפחתית או חברית, חייבת להיות יקרה. ממש לא!

קבלו מתכון להצלחה בטוחה בחנוכה – קחו, למשל, ברכונים לחנוכה בתלת מימד, צרפו אותו לחבילת מטבעות שוקולד לחנוכה ולסופגניה עסיסית, הוסיפו ברכה מכל הלב, ותראו איזה כיף לנותן ואיזה כיף למקבל.

נשמע לכם מתכון להצלחה בטוחה לילדים? אז קחו ברכון חנוכה בתלת מימד, ובמקום לצרף אותו לסופגניה ושוקולד, צרפו אותו לבקבוק יין טוב, ותראו איך מתנות לחנוכה לעובדים משמחים אנשים מבוגרים פעמיים!

פעם אחת בזכות הברכון ותשומת הלב, ופעם נוספת כי ידוע לכל שיין ישמח לבב אנוֹש.

סביבון מעופף

פתחנו ואמרנו כי מתנות לחנוכה לא חייבות להיות סביבונים וחנוכיות. עם זאת, יש סביבונים שאולי אפשר בלעדיהם, אבל אי אפשר להתעלם מהם.

דוגמה טובה לכך הוא הסביבון המעופף. אורח חדש יחסית במקומותינו. ולא תאמינו, גודלו כגודל כף יד של אדם בוגר. זאת אומרת שקהל היעד הוא לא רק ילדים אלא גם בוגרים.

מדובר בסביבון עגול מפלסטיק, חלול, בעל קווי אורך ורוחב כמו של כדור הארץ. מסלול המעוף של הסביבון דומה לבומרנג. הוא יוצא בתנוע סיבובית מהיד ושב על עקבותיו בחזרה ליד.

הסביבון זוהר תוך כדי מעוף בצבעים מתחלפים מרהיבים. ובגלל כל הניסים והנפלאות שהוא מציג אין פלא שכיף לתת וכיף לקבל אותו, בעיקר כיף לשחק בו ביחד.

רעיונות למתנות לחנוכה

נס חנוכה למבוגרים

אם חשבתם שכד שמן שהספיק לשמונה ימים זה נס, מעניין מה תחשבו על סביבון שמסתובב 4 שעות רצוף בלי לנוח לרגע.

הכירו את לימבו – סביבון עשוי מטיטניום ומיוצר על ידי חברת Fearless Toys (שוב המוח היהודי ממציא לנו פטנטים!).

הסביבון מצויד במנוע שקט, סוללה, מעבד וחיישנים, וניתן לשלות בתנועתו על ידי אפליקציה בטלפון. אפשר להאיץ ולהאט את מהירות הסיבוב, וגם להפוך את כיוון הסיבוב.

אנקדוטה מעניינת – הלימבו השתתף בתחרות גינס לסביבון המתמיד ביותר. במסגרת זו שודרגה הסוללה והסביבון לא עצר במשך 26 שעות. מיותר לציין איזה סביבון קבע שיא גינס חדש וניצח בתחרות.

לא מצאנו אותו בחנויות בישראל, אבל אם אתם ממש רוצים אותו, ניתן לרכוש אותו באמזון, ומבחינת קוצר הזמן, יפה שעה אחת קודם.

והעיקר, שיהיה לכם חג חנוכה שמח! כולנו צריכים את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This field is required.

This field is required.