אטרקציות מתנפחים

אטרקציות לאירועים קטנים וגדולים מתנפחים לכל הגילאים בכל עונות השנה

איך תורמות אטרקציות מתנפחים לאירועים ליצירת חוויות אישיות וחברתיות בלתי אמצעיות

אטרקציות מתנפחים לאירועים קטנים וגדולים הן עדיין אחת הבחירות הפופולריות ביותר המבטיחות יצירת אווירה חברתית מרגשת בלתי אמצעית ובלתי מילולית.

מתנפחים להשכרה בכל אירוע מובילים לאווירה משוחררת אשר מאפשרת לכל משתתפי האירוע ליהנות מחוויה פעילה רצופה באינטראקציות חברתיות.

בין אם מדובר באירוע רב משתתפים שבו מתקנים מתנפחים הם רק אחד המרכיבים מתוך מגוון אטרקציות לאירועים שבהם יכולים לבחור המשתתפים.

ובין אם מדובר באירוע אינטימי או גדול יותר בו המתקנים המתנפחים הם האטרקציה המובילה והיחידה באירוע.

כאמור נוכחות אטרקציות מתנפחים באירועים היא סוד ידוע להצלחה כמעט מובטחת של כל אירוע בגילאי ילדות וגם באירועים רב גילאיים או של בוגרים.

אז איך תורמות אטרקציות מתנפחים לאירועים

מתקני אטרקציות מתנפחים לאירועים מספקות דרך ייחודית ומושכת לאנשים לקיים אינטראקציה בלתי אמצעית, לשחק ולהנות יחד באירועים.

שהייה ושימוש במתקנים מתנפחים מייצר הזדמנות לחוויות אישיות וגם חוויות חברתיות מיידיות על ידי מתן מרחב משותף לאנשים לתקשר וליצור מערכות יחסים פעילה.

ניתן להשתמש במתקנים מתנפחים ליצירת מגוון פעילויות שחלקן אפילו מאתגרות אך כל הפעילויות ואירועים הנלווים לשימוש במתנפחים, יכולים ליצור אווירה מרגשת וסוחפת שמקרבת בין אנשים, מעודדת התרועעות חברתית ויוצרת חוויות וזיכרונות מתמשכים.

דוגמא לאטרקציות מתנפחים לאירועים מסוגים שונים

ניתן לתייג ולסווג אטרקציות מתנפחים לאירועים לפי מספר רב של קטגוריות שבהם מארגני כל אירוע יוכלו להתאים מתנפחים ואטרקציות לאירועים שלהם.

לפניכם רק דוגמאות למגוון הגדול של מתקנים מתנפחים שאנו תייגנו לפי גודל האירועים, הגיל ועונת השנה.

מתנפחים להשכרה עם מים

מתנפחים להשכרה עם מים ניתן להתאים לאירועים בכל עונות השנה (כמעט), באקלים הישראלי הטיפוסי והם מגיעים במגוון גדלים ושילובים של פעילויות.

החל באטרקציות מתנפחים להשכרה עם מים המתאימים לחצר ביתית קטנה, מרפסת ביתית גדולה ו/או גינת גג שבהם ניתן להציב בריכה מתנפחת מתנפחת לילדים בגודל 1.5X1.5 מטר.

בחצר גדולה ניתן להציב מגלשת קצף או מגלשה מתנפחת מים לחצר כאשר באירועים גדולים יותר כבר ניתן לשלב מגלשת דולפין או מגלשה דו מסלולית טיטאניק שבכולן החוויה היא רטובה.

באירועים גדולים המתקיימים לשפת בריכה בעיקר כאשר מדובר באירועי בהם נוכחים גם נוער ובוגרים מתאים לשלב מתנפח וויפאאוט לבריכה שעל פי רוב מהווה את מוקד הפעילות באירוע.

לילדים צעירים החוגגים אירוע בבריכה מתאים להשכיר גשר מכשולים לבריכה שמספק מגוון אתגרים רטובים.

אטרקציות מתנפחים

אטרקציות מתנפחים ענקיים להשכרה

ניתן לכלול בקטגוריית מתנפחים ענקיים להשכרה גם מתנפחי מים ענקיים כגון מתנפח וויפאאוט או גשר מכשולים לבריכה, אך לצידם יש גם אטרקציות מתנפחים ענקיים שמתאימים גם למקומות ללא מים.

מתקן אומגה מתנפח הוא מתקן פעילות אינטראקטיבית חצי אתגרית פופולרי מאוד. יחד אתו תוכלו למצוא באנג'י מתנפח שגם הוא מתאים לילדים ונוער וכמובן מתנפח קיר טיפוס או מתנפח נינג'ה הפופולריים.

לילדים צעירים יותר ניתן לשלב באירוע מתקן מתנפח מדינת הילדים הכולל שלל פעילויות חוויתיות או משחקיית סוכריות קופצות שנוכחותה ממגנטת את הילדים לפעילות ושחרור אנרגיה ספונטני חוויתי.

שאלות ותשובות

אילו סוגי אטרקציות מתנפחים לאירועים יש?

מתקני אטרקציות מתנפחים לאירועים מגיעים במגוון צורות וגדלים, החל במתקנים קטנים להקפצה ועד למגלשות גדולות, מסלולי מכשולים ואתגרים

כיצד מופעלים מתקנים מתנפחים?

מתקנים מתנפחים לאירועים מופעלים על ידי מפוחי אוויר חשמליים שמתחברים לשקע חשמל של הרשת הביתית או לגנרטור. ניתן לחבר מספר מתקנים מתנפחים לגנרטור יחיד.

האם מתקנים מתנפחים לאירועים בטוחים?

אטרקציות מתנפחים לאירועים נחשבים בטוחים לשימוש ובלבד שהשימוש הוא נכון ובהתאם להנחיות הרלוונטיות לאותו מתקן.

האם יש אטרקציות מתנפחים להשכרה?

כן, יש מגוון גדול של מתקנים מתנפחים להשכרה שניתן להתאים לגודל האירוע, המרחב הקיים, מספר וגיל אורחי האירוע. השכרת מתנפחים כוללת הובלה ואיסוף ובמקרה הצורך התקנה ואף הפעלה.

כמה עולה מתקן אטרקציה מתנפחת לאירועים?

המחיר של אטרקציות מתנפחים לאירועים יכול להשתנות בהתאם לגודל, לעיצוב ולתכונות נוספות של סוג החומר, צורת ההדבקה/תפירה ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This field is required.

This field is required.