משכנתא לגילאי 50+

כאשר אנו מגיעים לגיל 50 וחושבים על קניית נדל"ן, קיימות בפנינו אופציות רבות ומגוונות שלא היו קיימות קודם. בראש ובראשונה, רובנו מתגוררים כבר בבית בבעלותנו עם משכנתא או ללא, בו גידלנו את הילדים. יתכן שנרצה לשפר את הדירה בה אנו גרים ולעבור לאחת "חכמה" וחדישה יותר, עם מעלית שתשרת אותנו גם בעתיד.

לפרטים נוספים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

משכנתא לגילאי 50+

יכול להיות שאנחנו רוצים להמשיך ולגור בבית הקיים שלנו אך רוצים לקנות דירה להשקעה עבורנו או עבור ילדינו. בנוסף, אנחנו בגיל שמחייב אותנו לשאול את עצמנו- ממה נתפרנס לאחר הפרישה שלנו מגיל עבודה. כאן נכנסת האפשרות של נדל"ן כפנסיה.

בגיל זה, נוכל לשלם את המשכנתא כל עוד אנחנו עובדים ומטרתנו היא לסיים את המשכנתא עם הגיענו לגיל הפרישה. בגמלאות, נמשיך לקבל תזרים של שכר דירה שהוא משכורת לכל דבר בצורה יציבה וקבועה מה שיעזור לנו לשמור על רמת החיים בגיל זיקנה.

מצבנו טוב יותר מבעבר מבחינה פיננסית בכמה היבטים. יש לנו בית בו אנו מתגוררים, המשכורות שלנו טובות מבעבר ויש לנו יציבות תעסוקתית. לחלקנו יש גם מעט כסף שחסכנו במרוצת השנים, ירושות שקיבלנו או שצפויים לקבל וכספי פרישה מעבודה שכיום נכנסים לרזולוציה מעשית וניתן להסתמך על חלקם בתכנון סילוק המשכנתא בעתיד.

זה הזמן בו אנו צריכים ויש בידינו את הכלים הפיננסיים לדאוג לעתיד הזקנה שלנו. נוכל לתכנן את הדירה כך שתהיה נכונה לנו יותר וגם לדאוג למשכורת נוספת בדמות כספי שכר דירה.

לפרטים נוספים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.