רכישת דירה לזוגות צעירים

חברת משכנתא אחת מונה צוות יועצי משכנתאות בכירים שעבדו בבנקים והבקיאים היטב ברגולציה לנטילת משכנתא ישמחו לסייע להגשמת החלום של רכישת דירה לזוגות צעירים.

צוות המומחים שלנו יבנה עבורכם תכנית משכנתא בהתאמה אישית לתקציב שלכם, ולעומס התשלומים החודשי בו אתם נמצאים. רכישת דירה לזוגות צעירים מעולם לא הייתה פשוטה יותר. צרו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם.

לפרטים נסופים מיועץ משכנתאות מומחה פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

יועץ משכנתאות

האם לקנות דירה למשפחה או דירה לזוג צעיר ולשדרג לאחר מכן?

פעם בתקופה של הורינו, היה נהוג לקנות דירה קטנה שמותאמת לזוג צעיר של 2 חדרים ועם הזמן, למכור ולעבור לדירה גדולה יותר.

היום, ניתן לראות מגמה מעורבת כאשר ישנם זוגות רבים שינסו למצוא בחירה מיטבית של דירה בת 3-5 חדרים שתתאים לזוג עם 2-3 ילדים ולטווח ארוך.

לאחרונה אנו צופים במגמה נוספת של זוגות שקונים דירה להשקעה מתוך רצון להגדיל את ההון העצמי שברשותם וממשיכים ושוכרים דירה לעצמם במקביל. אנו מאמינים שכל מקרה לגופו ואנו מייעצים לכם גם בכך כחלק מהתהליך.

בייעוץ לקניית נכס אנו בודקים את המצב המשפחתי שלכם, את ההון העצמי שלכם והמשכורות, את המטרות והשאיפות שלכם ומשלבים את ההערכות שלנו בנושא שוק הנדל"ן במדינת ישראל במאקרו ובאזור בו אתם שוקלים לקנות במיקרו.

רכישת דירה לזוגות צעירים

בייעוץ לרכישת דירה ולמשכנתא לזוגות צעירים אנו בודקים את ההון העצמי שלכם והמשכורות, את המטרות והשאיפות שלכם ומשלבים את ההערכות שלנו בנושא שוק הנדל"ן, כיום אנשים פחות צנועים מבעבר, לטוב ולרע, אנשים רוצים כבר מתחילת דרכם דירה גדולה, ומי שלא יכול להרשות לעצמו רוצה דירה להשקעה במשכנתא שהבנק יאשר לו והוא ישכיר את הדירה לאחרים וישכור דירה גדולה יותר לעצמו.

אז מה כדאי?

התשובה לשאלה הזאת היא מאוד ברורה אך לא חד משמעית. התשובה תלויה במספר רב מאוד של גורמים, ובכדי שנוכל לתת את התשובה המדוייקת ביותר עבורכם, הכוללת בדיקה מעמיקה של שאיפות הלקוח, מצב פיננסי משתנה/קבוע, עזרה מההורים ועוד.

לפרטים נוספים אודות חברת משכנתא אחת ו/או לתיאום פגישת ייעוץ עם יועץ משכנתאות מומחה שלנו המתמחה ברכישת דירה לזוגות צעירים.

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.