משכנתא למשפרי דיור

יש לכם נכס ואתם מעוניינים לשדרג אותו? במקום לחסוך בפק"מ במשך שנים רבות, מתקשרים למשכנתא אחת ואנחנו דואגים לכם להלוואה בנקאית לפער הנדרש לצורך שדרוג הנכס שלכם, גם אם הבנק אמר לכם לא, אנחנו נגיד לכם כן.

לפרטים נוספים ושיחה עם יועץ משכנתאות בכיר פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילכם

רוב הזוגות צעירים לפני רכישת דירה עושים הרבה מאוד בדיקות על מנת לקבל את המשכנתא הטובה ביותר בריביות הטובות ביותר, דווקא שמדובר בזוגות מנוסים הרבה פעמים רואים כאן מעיין עצלנות לבצע את הבדיקות.

אולי בגלל שיחסית מדובר בסכומים יותר נמוכים, בכל אופן אנחנו כאן בשביל לבדוק עבורכם ולהשיג עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר כי גם כאשר משדרגים את הדירה אפשר לחסוך אלפי (ועשרות אלפי) שקלים במשכנתא טובה.

לפרטים נוספים ושיחה עם יועץ משכנתאות בכיר פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

משכנתא למשפרי דיור

מהי משכנתא למשפרי דיור?

משכנתא למשפרי דיור היא למעשה מעבר ממגורים מדירה אחת שבבעלותי, לאחרת שקניתי במקומה. לרוב, כשאנו עוברים דירה אנו משדרגים אותה לדירה יקרה יותר כשהדגש הוא על התאמה מרבית לצרכינו.

אנחנו משפרים דיור בהמון שלבים בחיים וכמעט לכל אורכם. בואו נסקור את העיקריים שבהם.

לעבור לדירה גדולה יותר

אנו יכולים לעבור מדירת 2-3 חדרים בה גרנו כזוג צעיר עם או בלי תינוק, לדירה מרווחת יותר  בת 4-5 חדרים שמתאימה למצבנו הנוכחי- זוג עם ילדים.

במקרה אחר, כולנו כמשפחה גדולה נוכל לעבור לסביבה טובה יותר לילדים באזור מגורנו, לשפר דיור מבחינת מפרט הדירה או פשוט לשדרג לבניין חדש יותר.

משפרי דיור נוספים יכולים להיות זוג בגילאי 50+ סבא וסבתא בהרבה מהמקרים שהילדים עזבו את הבית. מוצדק שנרצה לשדרג את איכות חיינו על ידי קניית דירה העונה לצרכים הספציפיים שלנו, במפרט איכותי עם מקום מספק לנכדים בבניין חדיש יותר עם חנייה ומעלית.

לאחרונה אנו רואים מגמה הולכת וגוברת של זוגות/יחידים בני 70+ שרוצים לרכוש לעצמם דירה קטנה יותר איכותית וחמימה, קרובה לילדים ובכך יוצרים לעצמם סביבה חמה ועוטפת ליד הקרובים להם.

לשיחה עם יועץ משכנתאות פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

למעבר לקטגוריה משכנתא למשפרי דיור.