משכנתא להשקעה

משכנתא להשקעה הינה כלי פיננסי מקובל מאוד כיום לפיתוח וביסוס עתידנו הכלכלי. יועצי המשכנתאות של משכנתא אחת יאפשרו לכם לבצע את המהלכים בצורה אופטימליית על מנת להבטיח את המשכנתא הטובה ביותר.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם יועץ משכנתאות פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אופציות לשימוש במשכנתא להשקעה.

כאשר אנו בוחנים ובודקים את מכלול הדרכים אשר דרכן אנו יכולים להרחיב ולהעמיק את ערך הנכסים שלנו וביסוסנו הכלכלי, משכנתא להשקעה מאפשרת לנו מספר דרכים שונות לפעולה.

דרך אחת מקובלת מאוד, הינה לקיחת משכנתא להשקעה אשר בעזרתה אנו רוכשים דירת מגורים נוספת המושכרת לצורך תשואה.

הדירה הנוספת, לעתים תשמש לצורכי השכרה ולעתים אנו מבצעים שדרוג ברמת חיינו ומשתמשים בדירה השניה שאנו רוכשים, שהינה גדולה ומשובחת יותר למגורינו אנו. במקרה כזה השכרת הדירה הישנה תהווה את מקור ההחזרים של המשכנתא החדשה שלקחנו.

האפשרות השניה לקבלת משכנתא להשקעה, הינה לצורך רכישת חנות או מחסן, המשמשים אותנו ובהם יופעל העסק שלנו המייצר הכנסות ומאפשר לנו לעמוד בהחזרים.

לחלופין, אנו יכולים להשכיר את הנכס לשימושו של אחר אשר משלם שכר חודשי בעבור שימוש בנכס ומאפשר לנו לעמוד בהחזרים של המשכנתא בד"כ ללא מאמץ כלכלי משמעותי מצידנו. למעשה הנכס נושא את עצמו וכפועל יוצא מכך אנו מרחיבים את היקף נכסנו.

דרך מקובלת נוספת אשר בה משתמשים במשכנתא להשקעה הינה רכישת חלל המשמש למשרד. דרך זאת מאפשרת גמישות מסוימת כאשר ניתן להתאים את החלל שרכשנו, ולשנותו לפי דרישותיו של כל שוכר ושוכר במקרה של תחלופה.

גם במקרה זה משכנתא להשקעה מאפשרת לי להעמיק את מצבת הנכסים שלי בעזרת המימון הבנקאי וההחזרים משכר הדירה המשולם על ידי המשרד. בעזרת יועץ המשכנתאות טוב אפשר להגיע למצב בו שכר הדירה של המשרד מכסה את החזרי המשכנתא ולמעשה גם במקרה זה הנכס נושא את עלות רכישתו.

ייעוץ עסקי בדרך להחלטה האם משכנתא להשקעה מתאימה לי.

כאשר מדובר במהלך עסקי המבוסס על משכנתא להשקעה אשר מפירותיה, אמורים אנו ליהנות בעתיד (שגם אם הינו נראה לעין), הרי שהעתיד רווי בנעלמים ומשתנים שעלולים להביא לכך, שלא נמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בצעד כלכלי זה.

לאור זאת יש ליחס חשיבות רבה ביותר להליך של ייעוץ העסקי לצד הייעוץ בתחום המשכנתאות. כאשר אנו מתכוננים לעלות על מסלול שיוביל אותנו ויאפשר לנו לקבל מגוף פיננסי זה או אחר את המשכנתא להשקעה.

אנו מחויבים לברר לעומק וביסודיות את מכלול המשתנים המעורבים ובכך לאפשר לנו ולהגיע למסקנות ברורות  באשר לצפי התשואות  וההחזרים שיניב הנכס בעתיד ויכולתינו לשאת משכנתא זאת.

אם לא ניעזר בייעוץ עלולה המשכנתא להשקעה לרדת לטמיון כאשר לא נעמוד בהחזרים וניאלץ לאפשר לבנק לממש את חלקו בנכס. תהליך שלרוב מוביל להפסד משמעותי של הערך הנצבר של הנכס.

אנו במשכנתא 1 נלווה אתכם דרך הסבך הביורוקרטי לצורך קבלת משכנתא להשקעה. לפרטים נוספים ויצירת קשר עם יועץ משכנתאות פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנו נעמיד לרשותך את ניסיוננו העשיר בתחום ייעוץ המשכנתאות והייעוץ המשכנתאות.

ישנם אנשים רבים במיוחד בקרב עצמאים משנות השמונים וגם התשעים שלא תכננו להם פנסיה, וכיום נמצאים כ-10-20 שנים לפני יציאה לפנסיה ואין ברשותם פנסיה, כמובן שאם יתחילו לחסוך לפנסיה היום לא יגיעו לסכום נדרש, ולכן הם ממשים את כספם בהשקעה שתניב להם תשואה חודשית כפנסיה, ולעיתים אף יותר ממה שהיו מקבלים כפנסיה, לדוגמא אייל שחסך במשך 25 שנות עבודתו סכום של יותר ממיליון שקל לקחת משכנתא בסך מיליון ש"ח מהבנק, למשך 20 שנה ( כאשר בזמן זה יצא לפנסיה), כבר כיום בנכס מניב יותר מההחזר, וכאשר תסתיים ההלוואה בעוד