למכור דירה קיימת

האם אני חייב למכור את הדירה הקיימת?

יש ברשותי דירה עם או בלי משכנתא עליה, האם אני חייב למכור אותה כדי להשתמש בהון שאקבל לתשלום על הדירה החדשה? חשוב לציין כדי לענות על שאלה זו צריכים לבחון שני פרמטרים, האחד נקרא אחוזי מימון והשני יכולת החזר.

נצטרך לדעת מה שווי הנכסים שברשותנו, כמה אנחנו יכולים להחזיר בחודש וכמה תהיה השכירות הצפויה בנכס הקיים שלנו. כל הפרמטרים האלו יכריעו בשאלה אם אני חייב למכור את הדירה הקיימת שלי או לא. ואם אנו עומדים רק בפרמטר של אחוזי המימון ? במקרה זה, נוכל להשתמש במשכנתא מסוג גישור לתקופה של שנה/שנתיים כאשר בזמן זה נמכור את הנכס ונכסה את המשכנתא.

פתרונות למשפרי דיוור

הפתרון זה עבור משכנתא למשפרי דיוור כאן הוא רק אחד מיני פתרונות שיש לנו להציע למשפרי דיוור שאין ברשותם את הסכום לרכוש דירה שניה ומאידך לא כדאי לעזוב את הבית לפני שיש מקום אחר לעבור אליו, זהו בדיוק המקום שיש לנו כל כך הרבה מה להציע לכם, כיועצי משכנתאות אנו יודעים מה הבנקים מצפים מכם, איפה הבנקים מוכנים להתגמש, איזה בנק יוביל אתכם לדרך הטובה ביותר, איזה אפשרויות / אלטרנטיבות קיימות, יתכן שנציע לכם (וזה קורה המון ) פתרון זמני ולאחר המעבר נציג את הפתרון הקבוע, לדוגמא: יתכן שבנק א` נותן לנו את המשכנתא הטובה ביותר אך לא נותן לנו את הסכום אותו אנו דורשים, ובנק ב` נותן לנו את הסכום אותו אנו דורשים אך הריביות שלו פחות טובות, נוכל לקבלת משכנתא זמנית מבנק ב` ולאחר המעבר נמכור את הבית, נוריד את סכום המשכנתא ונוכל לעבור לבנק א`.

כל אלו ועוד הם דברים מורכבים ותפקידו של יועץ המשכנתאות לתת לכם את האלטרנטיבות.

לפרטים נסופים מיועץ משכנתאות מומחה פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.