אי אם איי

משכנתא ללא הון עצמי, או משכנתא עם הון עצמי נמוך במיוחד, הייתה אפשרית דרך חברת אי אם איי (EMI) עד לשנת 2012. החל משנה זו בנק ישראל החליט כי אחוז המימון המקסימלי של הבנקים יעמוד על 75%. תקנה זו העמידה לווים רבים בעלי הון עצמי נמוך או ללא הון עצמי בכלל, במצב חסר אונים.

חברת mashkanta1 ייחודית ביכולתה להשיג את המשכנתא בצינורות המקובלים גם ללא עזרת משכנתא אי אם איי.

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אי אם איי – פרופיל החברה:

שם החברה: אי אם איי עזר חברה לביטוח משכנתאות בע"מ

בעלים מקוריים: חברת AIG העולמית

בעלים נוכחים: קבוצת הראל ביטוח ופיננסים בע"מ

שנת הקמה: 1998

משכנתא לגילאי 50+

חברת אי אם איי הוקמה מתוך הצורך שנוצר בקרב לווים לאחוז מימון בשיעור הגבוה יותר מהמאושר עפ"י תקנת בנק ישראל דאז – 70%, ועד 90% (ובמקרים חריגים אף 95%). באופן מעניין, אותם הלווים אינם נחלת זוגות צעירים, ונטולי יכולת כלכלית בלבד.

ניתן למצוא גם לווים עמידים ואף עשירים, שברשותם כסף שאינו נזיל ונזקקים לשירות מימון גבוה. בקבוצה זו ניתן למצוא את אוכלוסיית המשקיעים בנדל"ן, שחלקם הנכבד מתפרנסים מקנייה של נכסים בהזדמנות, למשל מכונס נכסים, והשכרתם.

בקבוצה זו ניתן למצוא גם את משפרי הדיור שמעוניינים לעבור לבית גדול יותר, אך לא בהכרח למכור את הבית הנוכחי, ובשל אי מימוש הנכס הם נזקקים למימון גבוה במיוחד בכדי לשמור על הנכס הקיים.

חברת EMI בעצם מהווה מן עוגן כלכלי לכלל הבנקים נותני המשכנתאות, המועמדים בסיכון גדול מאוד כאשר אחוז המימון עולה על 70%, כך שאם לווה בשלב כלשהו במהלך תוחלת חיי המשכנתא הגיע לחדלות פירעון וכל המאמצים מצד הבנק להביא את הלווה להמשיך לשלם העלו חרס, אזי חברת אי אם איי מתחייבת לבנק המלווה לפרוע את המשכנתא עבור הלווה.

המטרייה הביטוחית שסוככת על הבנק המלווה מאפשרת לו להעניק לאוכלוסיית הלווים הזקוקה למימון גבוה את המשכנתא אליה הם מייחלים.

אז עד כאן נשמע טוב, לא? למה בעצם לא ללכת על זה?

ראשית, עבור השירות הייחודי שמעניקה חברת אי אם איי היא גובה תוספת שמתווספת להחזר החודשי, ובכך מייקרת אותו משמעותית כאשר מסתכלים על התוספת הסופית לאורך כל תקופת חיי המשכנתא.

שנית, בנק ישראל שינה את כללי המשחק, והחל משנת 2012 תיקן כי לווה יוכל לקבל אחוז מימון מקסימלי של עד 75% משווי הנכס נשוא הקנייה.

אז מה עושים?

ישנם הרבה פתרונות היום בשוק, עם זאת, חברת mashkanta1 פיתחה שיטות הייחודיות לה, שיעניקו לכם את המשכנתא המבוקשת ובתנאים הנוחים לכם.

להתחלת התהליך ולפרטים נסופים מיועץ משכנתאות פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם..