תהליך רכישת דירה עם משכנתא

איך אנחנו עוזרים בתהליך הרכישה של הנכס?

למדריך משכנתא המלא שלנו לחצו כאן.
איך אנחנו עוזרים לכם בתהליך הרכישה, קבלת משכנתא מהבנק ולמה כדאי לכם לפנות דווקא אלינו.

התפקיד שלנו הוא קודם כל לעזור לכם להבין איזה משקיעים אתם ומהם השיקולים האמיתיים שמנחים אתכם לקנות נכס להשקעה.

משם נבדוק יחד את היכולות הכלכליות שלכם ואת המטרות העתידיות כדי שנדע את התקציב האמיתי לחיפוש הנכס המתאים. שימו לב כי במקרים רבים היכולות הכלכליות שלכם טובות יותר ממה שאתם חושבים.

יתכן שאם תדעו את זה- תחליטו ללכת על נכס איכותי יותר, נכון יותר להשקעה, במיקום טוב יותר וכד`. משם, נשמח לחבר אתכם ליועצי נדל"ן מומחים שיעזרו לנו יחד איתכם למצוא את הנכס האולטימטיבי.

לפרטים נוספים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

לרשותנו יש סוללה של יועצי נדל"ן שיעזרו למצוא את הנכס הפחות מוכר, זה שלא הרבה יודעים על קיומו. בנוסף אנו עובדים עם שמאי מקרקעין נחשבים אשר מורשים ע"י הבנקים למשכנתאות ושיעזרו להעריך את המחיר האמיתי של הנכס בהתאם לסביבת המגורים הייחודית בה נכון לכם לקנות.

כחלק מהשמאות ניתן לבדוק בעירייה את האישורים של הנכס ולגלות אם הוא צפוי להשביח את עצמו בעתיד. הייעוץ הנדל"ני מטעמנו אמור לתת את החותמת הסופית שלנו ושלכם לאישור העסקה. משם, נעזור לכם במציאת עו"ד בעל שם המתאים לעסקת המקרקעין הספציפית אותה רוצים לבצע- אנחנו מכירים את הטובים והזולים בענף.

פעילות מול הבנק בתהליך הרכישה

נוציא לכם מהבנק למשכנתאות אישור עקרוני לרכישת הנכס לפני החתימה על חוזה הקנייה. נלווה אתכם לחתימת החוזה מול המוכרים.

מיד לאחר מכן, נצא למכרז ריביות בין הבנקים למשכנתאות במטרה להוציא עבורכם את הריבית הזולה ביותר על התמהיל שבנינו יחד. בהתאם להצעות נחליט על הבנק למשכנתאות הנכון ביותר עבורכם ונתחיל בתהליך לקיחת המשכנתא.

אנו מנהלים עבורכם את כל הריצות בתהליך לקיחת המשכנתא: רישומים ברשם המשכונות ובטאבו, ייפוי כח נוטריוני, שמאות לבנק, ביצוע ביטוחי חיים ונכס למשכנתא, בטוחות וערבויות בנקאיות לקבלן, פרי פסו וכל מה שיידרש על ידי הבנק למשכנתאות.

אנו מכירים את התהליך מהזווית הבנקאית ויהיה לנו הרבה יותר קל לדבר עם הבנק באותה השפה. נמשיך לעמוד לרשותכם גם לאחר העברת הכספים לבנק, בכל התייעצות ומחשבה, בחינם כמובן.

נעזור עוד במציאת שוכרים לנכס ונביא אתכם כדי להחליט למי להשכיר. במעמד חתימת החוזה מול הדיירים נגיע איתכם ועם חוזה השכירות המתאים.

משם ננהל עבורכם את התפעול של הדירה כך שלמעשה הטיפול בצרכי הדייר יהיה מולנו תוך דיווח לכם.

לקבלת סיוע בתהליך רכישה פנו ליועץ משכנתאות של משכנתא אחת

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.