משכנתא 90 אחוז

אם יועצי משכנתאות אחרים אמרו לכם לא, אם הבנקים אמרו לכם לא, הכתובת שלכם זה משכנתא אחת, אנחנו נדאג שיהיה לכם משכנתא 90 אחוז ושתוכלו לקנות בית.
אתם רק צריכים להגיע עם 10% משווי הנכס ומוכנות ללכת עם זה עד הסוף, גם אם הדרך תראה קשה – עם 95% הצלחה אנחנו כנראה נגיע לדירה, זה תלוי רק בכם.

גם אם אין לכם את ההון העצמי הנדרש (25%) זה לא אומר שאתם לא יכולים לקנות דירה, במקום לחסוך כסף בפק"מ במשך שנים רבות בשביל להגיע להון העצמי, אנחנו במשכנתא אחת מציעים לכם לקחת הלוואה בנקאית, בליווי שלנו ובהדרכה שלנו, ומתחילים לחפש דירה כבר מחר. גם אם הבנק לא אישר לכם, אנחנו נדאג לכם.

רוב האנשים לא ישנו את הסטטוס הפיננסי בשלהם ב-3 שנים הבאות.

לעיתים אנשים שפונים אלינו לא מוכנים מבחינת התשלום / ההוצאה, הן לשירות שלנו והן למשכנתא, אבל חשוב לדעת שרובה המוחלט של האוכלוסייה לא תשנה את המצב הפיננסי שלה ב-3 עד 5 שנים הבאות, ולכן אם תרצה לרכוש דירה בעוד שלוש שנים או בעוד חמש שנים, סביר להניח שעדיין תהיה לכם משכנתא של 90 אחוז (בכל זאת הצלחת לחסוך עוד קצת), רק שהמשכנתא תהיה הרבה יותר גבוהה, כי הנדל"ן לא עוצר הוא ממשיך לעלות, לכן, המציאות מלמדת שכדאי להזדרז ואין טעם להמתין.

להתחלת התהליך מלאו את טופס צור קשר באתר ויועץ משכנתאות בכיר יתקשר אליכם להתחלת התהליך, תודה ונשמח לשמוע מכם.

הרבה לקוחות שואלים אותנו "אז למה אני לא יעשה את זה לבד? למה אני צריך אתכם?" אז התשובה היא מאוד פשוטה, אם תחליטו ללכת לבד בדרך כלל תקבלו סירוב מהבנק, רק הגשת בקשה מקצועית (אבל רק הגשת בקשה מקצועית) תוכל להוביל לאישור של הבנק. אחרת רק תקבלו סירוב מהבנק מה שיגרום לכם נזק בהמשך התהליך.

וזה עוד לפני שדיברנו על הריביות, אם תלכו לבד לבנק סביר להניח שתקבלו סירוב, אם תלכן עם משכנתא אחת, סביר להניח שיאשרו לכם ושתקבלו ריביות טובות (יחסית למצב של המבקש).

רוצים לקחת 90% משכנתא? עם "משכנתא אחת" זה אפשרי, אבל רק אם אתם מוכנים להשקיע, רק אם אתם ממש רוצים, כי הדרך לא תהיה קלה.

וחשוב שתדעו – השירות שלנו הוא לא ליווי סטנדרטי של יועץ משכנתאות, הליווי שלנו ניתן על ידי יועצי משכנתאות בכירים, אם אתם מחפשים ליווי של יועץ משכנתאות רגיל, כנראה אנחנו לא הכתובת.

להתחלת התהליך מלאו את טופס צור קשר באתר ויועץ משכנתאות בכיר יתקשר אליכם להתחלת התהליך, תודה ונשמח לשמוע מכם.

אפשר לשאול אתכם משהו? אתם שוכרים היום דירה? מוכנים להוסיף 1000 או 2000 ₪ על עלויות השכירות שאתם משלמים כדי שהדירה תהיה שלכם? אם התשובה שלכם היא כן, התקשרו אלינו ונשמח להתחיל אתכם תהליך שבסופו גם לכם תהיה דירה.

משכנתא 90 אחוז

משכנתא עם 10 אחוז הון עצמי בלבד, כן זה אפשרי

עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, ועל למעלה מ-95% אחוזי הצלחה, אנחנו בהחלט יכולים להגיד שאנחנו מתמחים במשכנתאות עם 10 אחוזי הון עצמי בלבד.

ואנחנו יודעים לעשות זאת בכל תנאי, בלי שעבודים, בלי ערבים ובלי ההורים.

משכנתא 90 אחוז מימון לדירה ראשונה

אם זאת הדירה הראשונה שאתם רוכשים ואין לכם הון עצמי, לצערנו, סביר להניח שלא תצליחו להשיג הון עצמי בשנים הקרובות, הדבר היחיד שיקרה (אם תמתינו) זה אתם תהיו מבוגרים יותר ומחירי הדירות יעלו.

לכן אנחנו ממליצים לא לחכות, אפשר לרכוש דירה גם עם משכנתא של 90 אחוז.

חשוב שתדעו, אנחנו לעולם לא נעזור למישהו לקחת משכנתא שלדעתנו הוא לא יוכל לעמוד בה.

חשוב שתדעו, כל התהליך יתנהל מול הבנק ואין שום תהליך חוץ בנקאי.

חשוב שתדעו, זה ידרוש מכם סבלנות, אורך נשימה ורצון. אבל אם תעמדו בזה אנחנו יכולים לספק שיש לנו מעל 95% הצלחה.

ועכשיו אחרי שאמרנו הכול בואו נתחיל.

אז קודם כל אין צורך לפחד מהבנק, כמו שאתם רוצים לקחת משכנתא, גם הבנק רוצה לתת לכם משכנתא, זה העסק שלו והרווחיות שלו נובעת מהלוואות שהבנק נותן, לכן לבנק יש אינטרס לתת לכם משכנתא.

אחרי שאנחנו הבנו שהבנק רוצה לתת לכם משכנתא כל שנשאר הוא לדבר על התנאים למשכנתא.

מאמרים נוספים בנושא:

זהו, עכשיו תורכם, להתחלת התהליך מלאו את טופס צור קשר באתר ויועץ משכנתאות בכיר יתקשר אליכם להתחלת התהליך, תודה ונשמח לשמוע מכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This field is required.

This field is required.