מחיר למשתכן

החלטתם החלטה אמיצה, אתם קונים בית ראשון בחייכם בתוכנית מחיר למשתכן? מגשימים חלום למען הילדים!

משכנתא אחת – יועצי משכנתאות עצמאיים ובלתי תלויים פועלים מול כל הבנקים לשם קבלת משכנתא גם על פי התכנית של מחיר למשתכן, אנו מתמחים ביצירת פתרונות פיננסיים כאשר מתעורר הצורך במשכנתא כדי לנצל את ההזדמנויות של מחיר למשתכן.

לפרטים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנו כאן כדי למצוא עבורכם את הדרך להנות ממחיר למשתכן גם כאשר מתעורר צורך במציאת פתרונות יצירתיים.

כן, זה תלוי רק בהחלטה שלכם ולא בהון העצמי שלכם. אנחנו בחברת משכנתא אחת יכולים לעזור לכם לקנות דירה ולעמוד בתנאי הסף של מחיר למשתכן.
להצליח לקבל משכנתא גם אם חסר לכם חלק מההון העצמי להשלמת 10% ממחיר הדירה אותה אתם מעוניינים לרכוש.

הנה לכם ציטוט מאתר משרד השיכון:

"על פי הוראות בנק ישראל, דרוש הון עצמי של 100,000 ₪ לפחות או 10% מגובה מחיר הדירה – הגבוה מבין השניים – לקבלת משכנתא בשיעור של עד 90% מגובה מחיר דירת מחיר למשתכן לזוכים שחתמו חוזה לרכישת דירה בתכנית. את הבקשה ניתן לבחון הזכאות לסיוע לרכישת דירה ממשרד הבינוי והשיכון (הלוואה בריבית מסובסדת) על ידי הגשת "בקשה לסיוע בדיור" בכל אחד מסניפי הבנקים למשכנתאות. גובה המשכנתא משתנה בהתאם למכלול הנתונים האישיים של בני הזוג. לכן, את כל הנתונים לגבי גובה המשכנתא ניתן לקבל בבנק בו בחרת להגיש את הבקשה למשכנתא."

ומה עושים במצבים מורכבים? איך בכל זאת ניתן לעמוד בתנאי מחיר למשתכן? משכנתא אחת נותנת לכם פתרון.

אנחנו בחברת משכנתא אחת מאמינים בכם יותר מהמדינה ויותר מהבנק. אנחנו מאמינים שמגיע גם לכם דירה. גם לכם הזכות ליהנות מההזדמנויות אשר מוצעות בתוכניות מחיר למשתכן. גם אם לא הצלחתם לצבור הון עצמי, משום שיוקר המחיה כאן גבוהה וקשה מאד לצבור הון עצמי ואין זו אשמתכם. אנו כאן כדי לסייע לכם.

אנחנו בחברת משכנתא אחת מלווים אתכם בתוכנית מחיר למשתכן בתחום המשכנתא, מרגע ההחלטה שלכם לקנות בית ועד שאתם נכנסים לבית שרכשתם.

איך? אנחנו מייעצים לכם ומלווים אתכם כך שתשיגו את ההון העצמי הדרוש על פי הדרכים שאנחנו מכירים בתחום הבנקאות, מגישים בקשה ייצוגית וטובה לבנק שייתן לכם אישור עקרוני למשכנתא ולבסוף מוציאים אישור משכנתא סופי על הבית שרכשתם.

במחיר למשתכן הקטינו את הצורך בהון עצמי ובאים לקראתכם בתהליך התשלומים. איך שלא נסתכל על זה המדינה מושיטה יד ברצון לעזור למשפחות הצעירות שביניינו. אכן, מחיר למשתכן הוא הזדמנות גדולה ובשורה משמחת לזוגות הצעירים. אין ספק שזהו תהליך מומלץ וכדאי להרבה זוגות שמתאימים למהלך.

לכו על זה חברים. עשיתם החלטה נבונה. עם זאת, אל תשכחו לקחת יעוץ משכנתאות, זה חשוב בשבילכם, ובשביל זה יש בעלי מקצוע שמלווים אתכם.

אז אם הבעיה שלכם בכניסה למסלול מחיר למשתכן היא רק – המשכנתא – בואו אלנו! אנחנו נלווה אתכם עד שיהיה לכם בית.

צרו קשר עוד היום, חפשו אותנו בפייסבוק, בגוגל, באתר, או פשוט תרימו טלפון, נפגש ובדרך כלל תוך 3 חודשים מהטלפון הזה – הלקוחות שלנו עם דירה! אנו מלווים אותכם מרגע ההחלטה שלכם לרכוש לעצמכם דירה. אנו אתכם יד ביד, עד לדירה! בלי לפחד מהבנק… ובלי קשר אם יש לך הון עצמי או לא…

משכנתא אחת – משרד יועצי משכנתאות.
לפרטים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.