בניית תקציב משק בית מאוזן

מהי חשיבות בניית תקציב משק בית מאוזן להחזרי המשכנתא.

תקציב משק בית לא מבוקר הביא לכך כי בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה בה המון משפחות ישראליות נקלעות לחובות, מתנהלות במסגרות מינוס גבוהות של 20 -60 אלף שקל וקיימות להן הלוואות על סכומים גבוהים בין 50-250 אלף שקל.

כל משפחה במדינה מתנהלת כמו חברה קטנה, יש לה את ההכנסות שלה וממנה צריכים להוריד את ההוצאות ולא להיקלע למינוס כי אז היא מתחילה לצבור חובות. כמו שצבירת חובות מסכנת את יציבות החברה, כך הגירעון מסכן גם את יציבות המשפחה שלי.

התופעה של כניסה למינוסים גבוהים של משפחות ולאחר מכן לקיחת הלוואות ואשראי מהחברות השונות: מהבנק, הלוואות מהביטוחים שלנו, הלוואות מכרטיסי האשראי, חברות מימון וכד` הופכת מכבידה על התקציב המשפחתי כיוון שאנו מחזירים חובות במקום להנות מהכסף שאנחנו מרוויחים. כתוצאה מהחזרי החובות- אנו מורידים לעצמנו את רמת החיים באופן מתמיד ומיידי.

אנחנו מאמינים שהדרך להקל על תשלומי המשכנתא היא קודם כל להיכנס לתקציב משק בית מאוזן. אנחנו מייעצים ובונים תהליך של כלכלת המשפחה במסגרתו ננהל יחד את התקציב של המשפחה.

תוך כדי עבודה עם לקוחות רבים שלנו, ראינו שכאשר בונים תקציב נכון ועומדים בו לאורך זמן- נשארים כספים פנויים למותרות כמו נסיעה שנתית לחו"ל, החלפת הרכב, מכון כושר, קניית ריהוט וכדומה.

לייעוץ בנושא כלכלת המשפחה ובניית תקציב משק בית מאוזן השאירו את פרטיכם בצור קשר

או פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.