איך לקנות דירה בלי הון עצמי

איך אפשר לקנות דירה בלי הון עצמי

אחת השאלות החמות היום בשוק הנדל"ן היא האם זה אפשרי, ואם כן, איך לקנות דירה בלי הון עצמי. חברת משכנתא עונה חד משמעית: משכנתא ללא הון עצמי אפשרית.

אז איך קונים דירה בלי הון עצמי? פונים אלינו, ואנחנו כבר נדאג לשאר.
פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

כבני אדם לא נלך על דברים לא סבירים. המחשבה על הבלתי אפשרי מניאה אותנו מהתקדמות באותה המטרה. היא מנטרלת אותנו מפעילות. ההיגיון שלנו אומר שזה בזבוז זמן יקר על מטרה אבודה.

עם זאת, ישנם את הסוג השני של בני האדם. אלה, כמו מארק צוקרברג, סטיב ג`ובס, ביל גייטס ועוד, שהתקדמו עם מטרה שהאמינו בה, וסללו את דרכם אל הצמרת.

אז מארק צוקרברג עלה על משהו היה לו מזל, המזל לא מגיע לכולם, וכך אנו נשארים תקועים בלולאה של עצמנו צועדים במקום ומנסים לשרוד את המציאות.

אבל דווקא במקום בו נמצא הייאוש, שם גם נמצאת ההזדמנות לפרוח. אם כולנו היינו אותו דבר לא היה היום פייסבוק, אפל או מייקרוסופט.

למראה שוק הנדל"ן הגואש, והתקנות המחמירות של בנק ישראל, כולנו מתמלאים ייאוש טוטאלי. המחשבה של "לעולם לא תהיה לי דירה משלי" עולה בראשם של הרבה אנשים, סה"כ אנו מפעילים היגיון והסקת מסקנות פשוטה למדי לאור המציאות העגומה של כושר ההכנסה והחיסכון, לעומת גובה מחירי הדירות בארץ. אנו אומרים לעצמנו: "הרי על פי תקנות בנק ישראל צריך הון עצמי מינימלי של 30%, ואני בקושי גומר את החודש, ומפה ול-30% מדירה הדרך עוד ארוכה, איך אפשר לקנות דירה בלי הון עצמי?"

ובדיוק בשלב זה, לפני שאתם מתייאשים שוב, ועוברים הלאה, ולפני שאתם מוותרים על הכול, חברת משכנתא אחת יותר מ-תשמח לענות על השאלה שמטרידה הרבה זוגות צעירים: איך לקנות דירה בלי הון עצמי.

איך לקנות דירה בלי הון עצמי? צרו קשר, ותגלו.
פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

בחברת משכנתא אחת, כל יועצי המשכנתאות הינם יוצאי יחידות מטה הבנקים, ובנקאים לשעבר בתחום האשראי, אשר פיתחו שיטות ייחודיות להשגת 100% מימון דירה וללא הון עצמי. אנו כבר משתוקקים לפגוש אתכם ולספר לכם איך תוכלו לקנות דירה בלי הון עצמי, ולהרגיש את חלום הדירה שלכם מתממש.

איך אפשר לקנות דירה בלי הון עצמי? כתבו לנו ב-  [email protected] , ונשמח לעמוד לשירותכם.

כולם שואלים האם אפשרי ואם כן אז איך לקנות דירה בלי הון עצמי. התשובה היא חד משמעית – זה אפשרי. איך? פנו אלינו, ותגלו.

כשזה מגיע לכסף הגדול ביותר שאי פעם תשקיעו בחייכם, כדאי שזה יעשה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. מה יותר מקצועי מיועצי משכנתאות שעבדו בבנקים? אז אם הבעיה היא רק המשכנתא בואו אלינו, לפרטים נוספים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.