אם הבעיה היא רק המשכנתא בואו אלינו

הבנק רוצה אותך שותף!

אפילו אם אין לך הון עצמי תוכל לקחת הלוואה או למצוא הסדר אחר, הון עצמי הוא רק עניין שניתן לפתרון. מה שחשוב זה יכולת ההחזר.
אז אם הבעיה היא רק – המשכנתא – בואו אלינו! אנחנו נלווה אתכם עד שיהיה לכם בית!

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

המחסום העיקרי שלך בקניית בית הוא המשכנתא.

איך להתגבר על המחסום?

משכנתא היא בעצם הלוואה שהבנק נותן לך כדי שאתה תקנה בית. הוא רוצה לתת לך את ההלוואה, כי אתה מחזיר לו אותה בריבית בלית ברירה. הבנק מאד רוצה להיות זה שייתן לך את המשכנתא. כל בנק מתחרה קשה מאד מול שאר הבנקים על מנת שתבוא לקחת משכנתא ממנו ולא מבנק אחר.

אז למה כל כך קשה להוציא משכנתא?

למה כל המחסומים האלה בדרך למשכנתא?

למה לא מאשרים לך משכנתא בקלות?

התשובה היא שהבנק רוצה אותך אבל הוא חייב לסמוך עליך שתחזיר לו את הכסף. הוא חייב לראות בך פרטנר לעסקה. העסקה היא שהוא יעזור לך לקנות בית ואתה תחזיר לו את ההלוואה עם ריבית. זה עסקה, ושני הצדדים מרוויחים בה.

אם אתה לא תוכיח לבנק שאתה תחזיר לו את כל ההלוואה הוא לא ייתן לך. אם הבנק יהיה בטוח שאתה תחזיר לו את ההלוואה הוא ירדוף אחריך ויתחנן לפניך עד שתסכים לקחת ממנו הלוואה גדולה ככל שניתן.

המבחן העיקרי והחשוב ביותר שבו הבנק בודק אותך הוא יכולת ההחזר שלך! יכולת ההחזר החודשית. אם אתה מוכיח לבנק שכל חודש אתה (או ביחד עם אשתך) מרוויח מספיק כסף, ובצורה יציבה לאורך זמן, זה אומר שתוכלו להחזיר לבנק גם את ההלוואה שהוא ייתן לכם. הבנק מחפש בטחון המתבטא במשכורות יציבות וגבוהות.

אם כך, לפני שאתה פונה לבנק לקחת משכנתא – שאל את עצמך,

האם יש לי בטחון כלכלי?

האם המשכורות שלי יציבות?

האם כשאקח משכנתא אוכל לעמוד בהחזר החודשי או שכך רק אחנוק את עצמי?

אם התשובות הם כן, אתה רק צריך ללמוד איך להציג את עצמך לבנק בצורה כזאת, חזקה ויציבה, ואז אין ספק שהוא יאשר לך את המשכנתא. אפילו אם אין לך הון עצמי תוכל לקחת הלוואה או למצוא הסדר אחר, הון עצמי הוא רק עניין שניתן לפתרון. מה שחשוב זה יכולת ההחזר.

חברת "משכנתא אחת" תעזור לך לבחון את עצמך, תעזור לך להכין את עצמך בצורה כזאת שאתה תהיה בעל בטחון ויציבות כלכלית, וכך נציג ונגיש אותך לבנק, וממלא הדרך לאישור המשכנתא ובהכרח גם לריביות ולמסלולים הטובים ביותר – יהיו קלים ובטוחים.

אז אם הבעיה היא רק – המשכנתא – בואו אלינו! אנחנו נלווה אתכם עד שיהיה לכם בית!

צרו קשר עוד היום, חפשו אותנו בפייסבוק, בגוגל, באתר, או פשוט תרימו טלפון, נפגש ובדרך כלל תוך 3 חודשים מהטלפון הזה – הלקוחות שלנו עם דירה! אנו מלווים אותך מהרצון שלך לדירה, יד ביד, עד לדירה! בלי לפחד מהבנק… ובלי קשר אם יש לך הון עצמי או לא…

לפרטים נוספים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

משכנתא אחת – משרד יועצי משכנתאות
www.mashkanta1.co.il

כשזה מגיע לכסף הגדול ביותר שאי פעם תשקיעו בחייכם, כדאי שזה יעשה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. מה יותר מקצועי מיועצי משכנתאות שעבדו בבנקים? אז אם הבעיה היא רק המשכנתא בואו אלינו,
לפרטים נוספים פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.