תמהיל משכנתא מומלץ

אנו נספק לכם תמהיל משכנתא שמומלץ לכם, שמותאם אישית לתקציב שלכם, לדרישות שלכם, להון שאתם צריכים לקחת, ולא פחות חשוב, תמהיל שיתן לכם ריביות הכי טובות.

למידע נוסף פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

יועץ משכנתאות

מי צריך תמהיל משכנתא?

משכנתא אחת מציעה תכנון תמהיל משכנתא מותאם ללקוח ולתנאי שוק משתנים, להתמודדות עם אי הוודאות העתידית באפיקי המשכנתאות.

תמהיל משכנתא שהוכן על ידי יועץ משכנתאות, יאפשר לכם ליהנות מהשקעתכם ללא סיכונים מיותרים.

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

כל מי שמתכנן לקחת משכנתא לכל מטרה שהיא. ראוי כי יפנה ליועץ משכנתאות בעל ניסיון לתכנון תמהיל המשכנתא אשר מתאימה לו.

כל לווה עתידי ללא קשר למצבו הכלכלי. יכול על ידי ייעוץ נכון, מקצועי ובלתי תלוי, של יועץ משכנתאות עצמאי, לבנות תמהיל משכנתא שישמש תשתית פיננסית איתנה לתהליך ביסוסו הכלכלי העתידי.

ההחלטה על לקיחת משכנתא הינה כבדת משקל ומצויים בה סיכויים וסיכונים כלכליים בו זמנית. גם כאשר לכאורה ניתן לקבל משכנתא ישירה מהבנק ללא היערכות מיוחדת.

עליכם לזכור כי לעיתים האינטרסים של הבנק ושל מקבל משכנתא אינם זהים כלל.

יועץ משכנתאות אשר מתמחה בעבודה מול כלל הגורמים הפיננסיים, ופועל באופן יומיומי בהכנת תמהילי משכנתאות, הוא המפתח שלכם לקבלת משכנתא בתנאים הטובים ביותר. ובעיקר תנאי תמהיל המתאימים ביותר למצבכם הפיננסי.

מה ההשלכות החיסכון העתידיות של תמהיל משכנתאות?

תמהיל משכנתא שהוכן כהלכה יכול להשפיע ישירות על גובה ההחזרים הכללי שלי.

במשכנתאות ארוכות טווח יכול להיות לתמהיל השפעה אשר מסתכמת לעיתים בעשרות אלפי שקלים חיסכון וזאת על ידי צמצום והתאמת ההחזרים החודשיים באופן מיטבי למצבי שוק המשכנתאות המשתנים.

יש לזכור כי כל שינוי מזערי של שברי אחוזים בהחזרי המשכנתא יכולים להתבטא בסכומים משמעותיים בגובה ההחזר החודשי העתידי, ומכאן שעריכת תמהיל משכנתאות נכון הוא גם מכשיר לחיסכון בעלותה של המשכנתא ולעיתים חיסכון משמעותי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים (בהתאם לגובה המשכנתא).

האם תמהיל משכנתא מושפע מגובה ההון העצמי העומד לרשותי?

בין אם אתם רוכשים נכס נדל"ני, דירה, בית או עסק, בעזרת 50% הון עצמי, 25% או אפילו פחות מכך. תמהיל משכנתאות הוא כיום הבסיס לשמירה על היציבות הכלכלית של התא המשפחתי או העסק.

תמהיל משכנתא לרוכשי נכס זהה בחשיבותו להיערכות פיננסית אותה עושים בארגונים גדולים וחברות לפני השקעה אסטרטגית כספית גדולה, המיועדת לביסוס עתידה של החברה.

ללא קשר לגובה ההון העצמי העומד לרשותכם. ההשקעה שאתם עומדים לעשות מחייבת לפנות ליועץ משכנתאות לבניית התמהיל המתאים עבורך.

גם אם ההון העצמי העומד לרשותכם מהווה את החלק הארי ממחיר הנכס אשר בכוונתכם לרכוש. הרי תמהיל משכנתאות שהוכן על ידי יועץ משכנתא עצמאי. מבטיח שההשקעה שאתם מבצעים בהון העצמי שלכם לא תהייה נתונה לסיכונים מיותרים.

תמהיל משכנתאות מאוזן יכול לעיתים להוות את אבן הבוחן באשר ליכולתם של הלווים לעמוד בתוכנית ההחזרים מבלי לשבש את אורח חייהם ולחשוף אותם לשינויים קיצוניים בגובה הריבית.

אכן בתקופה האחרונה הריבית יציבה יחסית אך המשכנתא במרבית המקרים היא הלוואה ארוכת טווח שעלולה להיות מושפעת גם משינויים מזעריים.

כל זאת נכון שבעתיים לגבי מי אשר הלוואת המשכנתא היא הבסיס לרכישת הנכס וההון העצמי שלהם מצומצם.

במצב זה להרכבו של תמהיל המשכנתאות יכולה להיות השפעה מכרעת באשר ליכולת עתידית לעמוד במדיניות ההחזרים מבלי לערער או לשבש את עתידם הכלכלי של הלווים.

מהו תמהיל משכנתא?

תמהיל משכנתא הוא פיצול של סכום המשכנתא אותו אנו לווים, למספר תתי הלוואות.

בכל תת הלוואה שכזה עלינו להחליט באיזה מסלול משכנתא לבחור (מתוך מעל ל-30 מסלולי משכנתא אשר קיימים היום), כמה כסף לשים בו ולאיזו תקופה.

לא חייבים ואנו חושבים שעדיף לרוב הלווים לא לקחת את כל המשכנתא ל 20 או 30 שנה.

לפני לקיחת משכנתא חשוב להבין כי יש צורך בפיזור סיכונים ובחירה בתמהיל אשר מורכב ממספר מסלולי משכנתא, לתקופות שונות.

מכיוון שמדובר בהלוואה לטווח ארוך וסכומים מאד גבוהים, לא מומלץ בדרך כלל לשים את כל הביצים בסל אחד.

אנו לא יכולים לדעת מה יהיה המצב הפיננסי שלנו בעוד מספר שנים, קל וחומר שלא נוכל לצפות באיזה מצב תהיה הכלכלה הישראלית או הגלובלית, מה תהיה רמת הריבית או גובה המדד.

מכיוון שכך, עלינו כלווי המשכנתא להכין את עצמנו לתרחישים שונים כדי למנוע מאתנו כל אפשרות של אי נעימויות עתידיות וקושי בתשלומים השוטפים.

יש לציין, כמובן, שאין איזושהי נוסחה מנצחת לגבי תמהיל המשכנתא הנכון – לכל משפחה יכולות להיות העדפות ומאפיינים שונים

וכי בבניית תמהיל משכנתא, יש להתחשב גם ב"הוראות בנק ישראל" שפורסמו בשנים האחרונות.

לכן בין יתר השיקולים יש צורך לקחת בחשבון, להתייחס למצבנו הפיננסי הנוכחי, מה הצפי המשוער למשך החזקת הנכס המיועד לרכישה. תחזית פיננסית לגבי מצבנו בעוד מספר שנים קדימה, פיזור נכון של הסיכונים ובנוסף, ולא פחות חשוב מכך. תמהיל המשכנתא אמור לעמוד ולהשתלב עם הוראות בנק ישראל.

תמהיל משכנתא מומלץ

על מנת לבנות תמהיל משכנתא מומלץ, יש להתחשב במספר גורמים עיקריים:

  1. להתחשב בהכנסת.
  2. להתחשב בהוצאות.
  3. להתחשב בגורמיים עתידיים.
  4. להתחשב בהון העצמי.
  5. להתחשב בגובה המשכנתא.
  6. להתחשב ברמת הסיכון שאתם מוכנים לקחת ( אנחנו נגביל אתכם לא לדאוג ).
  7. האם תרצו לעשות השקעות נוספות בעתיד.
  8. האם הדירה היא קבע או ארעית.

כל אלה ועוד הם גורמים שיש להתחשב בהם כאשר אנו בונים תמהיל משכנתא, לכן תמהיל משכנתאות היא לא פונקציה קבועה ששמים בה את המשתנים ומקבלים תוצאות.

לעיתים ללקוח אחד תהיה חשובה תקופת המשכנתא. ללקוח אחר תהיה חשובה רמת סיכון נמוכה במיוחד.

לעיתים אחד רואה בדירה או בבית מקום ארעי (להשקעה או שמירת ערך ההון העצמי), והאחר יראה בו מקום קבע.

כמובן שיש עוד אין סוף דוגמאות, לכן התפקיד שלנו כיועצי משכנתאות הוא לקחת את כל הפרמטרים, את כל המשתנים, לאסוף אותם ולייצר / להנדס / לבנות ולתכנן עבורך תמהיל משכנתא מושלם, אשר מתאים לך בדיוק.

משכנתא אחת מציעה גם לכם תכנון תמהיל משכנתא עדכני מותאם ללקוח ולתנאי שוק המשכנתאות המשתנים, להתמודדות עם אי הוודאות העתידית באפיקי המשכנתאות.

תמהיל משכנתא שהוכן על ידי יועץ משכנתאות, יאפשר לכם ליהנות מהשקעתכם ללא סיכונים מיותרים.

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

למעבר לקטגוריה תמהיל משכנתא.