בניית משכנתאות טובות

האם אי פעם שאלתם את עצמכם אם המשכנתא שלקחתם היא משכנתא טובה?

מהי משכנתא טובה?

מסתבר שהרוב המוחלט של אוכלוסיית נוטלי המשכנתאות חושבים שמשכנתא טובה היא משכנתא שהחזר הריבית הכולל והסופי בתום התקופה הוא ההחזר הנמוך ביותר.

האמת היא, שזה רק חלק קטן מהתשובה הנכונה. חוץ מריבית נמוכה, בשביל שמשכנתא תיחשב למשכנתא טובה היא צריכה להיות מותאמת אישית לסטטוס הלקוח.

ריבית נמוכה ככל שתהיה, לא כל משכנתא שמתאימה לאחד תתאים לאחר. חשוב להבין מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון לעניין משכנתא טובה:

בחירת משכנתא טובה מתחילה עוד בשלב התיכנון של סכום המשכנתא.
מוכר המשפט הידוע, שבית חדש הוא "בור ללא תחתית", וכאן נופלים רוב האנשים בחישוב סכום המשכנתא הנדרש.

ברוב המקרים, יש חריגה גדולה מהתקציב ש"נוגס" מההון העצמי ובכך מגדיל את סכום המשכנתא המקורי להרבה יותר. חישוב מושכל ונבון של כלל ההוצאות והגדרתן יביא לבסיס טוב בדרך למשכנתא האידיאלית עבורכם.

סכום ההחזר החודשי, הוא עוד פרמטר חשוב שמחושב לעיתים בצורה לא נכונה. יכולה ההחזר החודשית הנוכחי הוא דינמי.

בן או בת הזוג יכול בעוד שנה לקבל קידום משמעותי בעבודה, ולהרוויח הרבה יותר ובכך היכולות של הזוג יהיו גדולות יותר, לחילופין לא עלינו, בן או בת הזוג יכול למצוא את עצמו מפוטר, ומחפש עבודה, ולכן, היכולות יהיו קטנות יותר.

קרנות השתלמות משתחררות כל 6 שנים, כספי ירושה, זכייה בפרס כספי ועוד יכולים להשפיע על סכום ההחזר החודשי, ולקיחה בחשבון של מכלול האפשרויות תביא לחישוב הטוב ביותר עבורכם.

כמה פעמים יצא לכם להתמקח בטלפון על הפרש פעוט לטובתכם במחיר חבילת הגלישה שלכם בטלפון, או במחיר חבילת הגלישה ברשת הביתית שלכם?
אם חשוב לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר, כאשר מדובר בסכומים קטנים, אנו מאמינים, שעל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בסכומים עצומים של ריביות משכנתא.

בוודאי יצא לכם לשמוע את המושג "תמהיל משכנתא". תמהיל משכנתא טוב הוא תמהיל משכנתא שמייצג גם את התמהיל עם הריביות הנמוכות ביותר האפשריות, וגם מייצג נכון את יכולות ההחזר שלכם.
כאשר מדובר בסכומים עצומים כאלה, לא חוסכים.

חברתנו מתמחה בבניית משכנתאות טובות. משכנתא טובה היא משכנתא שהסכום שתיקחו ילך וירד עם התשלומים החודשיים החל מהתשלום הראשון. בבניית משכנתא טובה כזו, אנו דואגים שההחזרים לבנק ילכו וירדו ככל שתתקדמו במהלך ההלוואה.

נקצר שנים בהלוואה ככל שנוכל, נשיג לכם את הריביות הטובות ביותר, נתאים לכם את המסלולים הטובים ביותר עבורכם ונכין לכם את הקרקע לבצע שינויים במשכנתא גם בעתיד. חשוב שתדעו שעיקר הכוח לחסכון במשכנתא נובע מתכנון נכון של מסלולים ושנים ופחות של ריביות, נשמח להראות לכם את זה במספרים.

לפרטים נסופים מיועץ משכנתאות מומחה פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.