משכנתא אופטימלית

משכנתא אופטימלית לרכישת דירה

משכנתא אחת – מומחים לייעוץ משכנתאות עצמאי בלתי תלוי המאפשר קבלת משכנתא אופטימלית גם כאשר על פניו נתוני הפתיחה שלכם אינם מרגישים כאלה.
פנו אלינו לייעוץ ראשוני ללא עלות ונקבע יחד את המשך הטיפול.

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

לקיחת משכנתא כחלק מהליך רכישת דירה בין אם זה משכנתא לדירה ראשונה ובין אם זה משכנתא לדירה שנייה, מהווה ברוב המקרים את הצעד הכלכלי המשמעותי ביותר שיבצע זוג או רוכש יחיד בימי חייו הפרטיים (להוציא השקעות עסקיות).

התנאים, הגורמים והמשתנים המשפיעים על המשכנתא מורכבים ורבים ביותר ועל כן על מנת להצליח ולעמוד ביעדים שאתם מציבים עליכם להגיע למצב בו תקבלו משכנתא אופטימלית שתתאים למצבכם הייחודי.

נציין שכמעט ולא ניתן לערוך השוואה בן שני לווים שונים אשר נעזרים במשכנתא לרכישת דירה ראשונה או לרכישת דירה להשקעה וזאת משום השונות הקיימת במגוון פרמטרים בין לווה ללווה ומכאן שמשכנתא אופטימלית ללווה א` לא בהכרח תהווה משכנתא אופטימלית ללווה ב`.

משכנתא אופטימלית – משתנים וגורמים משפיעים

השפעת יכולת ההחזרים על משכנתא אופטימלית

על מנת להגיע למשכנתא אופטימלית עלינו לערוך בדיקות מעמיקות והיערכויות ארוכות טווח באשר ליכולת ההחזר של המשכנתא, יכולת ההחזר העכשווית והעתידית לכל אורך חיי המשכנתא ועד לסיום ההחזרים.

יכולת ההחזרים שלכם מושפעת מגובה ההכנסות שלכם כתא כלכלי והסכום אותו יש באפשרותכם להקדיש לתשלום המשכנתא החודשי ללא פגיעה בסגנון החיים הרצוי לכם וזאת בהתחשב בתכניותיכם להוצאות עתידיות כגון הרחבת המשפחה או נישואי ילדיכם או לימודים גבוהים של ילדיכם ועוד.

משכנתא אופטימלית ומדיניות גובה ריבית

משתנה נוסף המשפיע על היות המשכנתא אופטימלית הינו תנאי התשלום ומדיניות הריבית של הבנק ממנו אתם לווים את המשכנתא וזאת בנוסף להשפעות של מדיניות מחירי הריביות של בנק ישראל. כיום גובה הריבית יציב למדי אך ישנם תנאים כלכליים אשר יוצרים מצב של תנודתיות גבוהה בגובה הריבית הממשלתית.

מצב זה של תנודתיות גבוהה או ריבית גבוהה משפיע ישירות על גובה ההחזר החודשי של מי אשר לקח משכנתא. זהו מצב סיכון עתידי אשר נלקח בחשבון על ידי יועץ משכנתאות מיומן כדוגמת יועצי המשכנתאות של משכנתא אחת.

משתנים משמעותיים נוספים המשפיעים על יצירת משכנתא אופטימלית

משתנה נוסף המשפיע על יציבותכם הכלכלית ויצירת משכנתא אופטימלית הינו גובה ההון העצמי שהינכם מעמידים לצורך הרכישה.

משכנתא אחת – יועצי משכנתא עצמאיים מחויבים לכם בלבד ועל כן יכינו את התשתיות הפיננסיות אשר תאפשרנה לכם קבלת משכנתא אופטימלית. משכנתא זאת תורכב מתמהיל משכנתא שיתאים למצבכם הייחודי ולגובה ההון העצמי שעומד לרשותכם לצורך עסקת הרכישה.

אנו נדאג שגובה ההחזרים יהיה מותאם לא רק למצבכם העכשווי אלה ייקח בחשבון גם את תכניותיכם לעתיד הרחוק. לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות והתאמת משכנתא אופטימלית למצבכם.

צרו עוד היום קשר למשכנתא אחת, אנו נשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו רב השנים בעבודה מול כל הגורמים המשפיעים על המשכנתא.

לפרטים נוספים מיועץ משכנתאות פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.