למה מפחדים מהמשכנתא?

ישנה תמיהה כללית לגבי השאלה למה אנשים מפחדים ממשכנתא? סכומי הכסף העצומים בכרוכים בעסקה כזו ביחד עם אי הודאות הכלכלית והיכולת הכלכלית מרתיעה אנשים מלקיחת משכנתא.

חברת משכנתא אחת פה בכדי לעשות סדר בדברים, ולהרגיע את הפחד. אם הגעתם אלינו אין צורך לחשוש מלהגשים את חלום רכישת הבית. אתם תספקו לנו את הנתונים, ויועצי המשכנתאות המומחים שלנו יעבדו אותם ויעניקו לכם על מגש של זהב את הנוסחא המושלמת לנטילת משכנתא – משכנתא משתלמת – וללא חשש.

לפרטים נסופים מיועץ משכנתאות מומחה פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

משכתא

פחד מהתחייבות

בהרבה מהמשכנתאות היום ובעבר יש מספר תופעות בעייתיות מאוד.  בראש ובראשונה החוב למשכנתא גדל בשנים הראשונות – למה שיגדל החוב אם אנחנו משלמים כל חודש לטובת כיסוי המשכנתא?

בנוסף, בהרבה משכנתאות לא רואים ירידה בחוב לבנק עד למחצית תקופת ההלוואה.- רק שם מתחילים לראות את החוב יורד וגם אז, לא בצורה דרסטית.

שני מצבים אלו הם לא הגיוניים- אם אני משלם לכיסוי החוב, למה החוב לא קטן ואף תופח?
החוב הזה שלא יורד הוא על חשבוני כי אני חייב לבנק כסף שהיה צריך להיות חלק מההון שלי.

במקביל לבעיות אלו, בגלל שהחוב גדל או לא משתנה והתקופה הולכת ופוחתת- ההחזרים החודשיים עולים.
עם השנים הבעיה גדלה כיוון שההחזרים גדלים לאלפי שקלים יותר מההחזר הראשוני וכדי להתמודד עם ההוצאות שגדלו עלינו לצרוך פחות ולהוריד את רמת חיינו.

אז כבר אין ממה לפחד

כיום בניגוד גמור לבעבר יש לאנשים הרבה יותר מודעות לעניין המשכנתא ואנשים יותר פתוחים לקבלת ייעוץ לפני לקיחת משכנתא לזוגות צעירים, הייעוץ הזה מבטיח 2 דברים עיקרים, הראשון שתדע בדיוק כמה תשלם כל חודש והשני הוא שההלוואה שלקחת תקטן בכל חודש עם התשלום, ששילוב של 2 הדברים האלה בסופו של דבר יתורגם למשכנתא טובה.

לא רק יועץ משכנתאות

עדיין חוששים מהמשכנתא? אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ שבה נבחן את החוסן הכלכלי שלכם ונוכל לתת לכם הערכה לגבי גובה המשכנתא אותה תוכלו לקבל וגובה הנכס אותו תוכלו לרכוש, גם אם אתם חושבים שאתם לא יכולים, תאמינו בעצמכם.

לא ניתן לכם לקחת משכנתא שלא תוכלו לעמוד בה (המלצה בלבד וניתנת על פי הניסיון שלנו), אך יש לפעמים הרגשה שאנשים מפחדים שלא יסתדרו תאמינו בעצמכם אנחנו נשלים את התהליך מההיבט המקצועי וביחד תגיעו לבית.

אנו שמחים שנחתתם בדף זה. עם משכנתא אחת תוכלו להגשים את חלום רכישת הבית בביטחון עצמי רב יותר וללא חשש.

פנו אלינו בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.