אודותינו

אודות משכנתא אחת

חברת “משכנתא אחת” הוקמה מתוך היכרות עמוקה עם שוק הנדל”ן הישראלי ועולם הבנקאות. לאחר עבודה של מעל 10 שנים במערכת הבנקאית למשכנתאות, החלטנו לאגד כוח משמעותי שיוכל לייצג את נוטלי המשכנתאות מול הבנק ולהשיג עבורם את התנאים הטובים ביותר במינימום ריביות.

אנו מפעילים יועצים משכנתא מקצוענים לטובתכם- יוצאי בנקים בלבד אשר מכירים את השפה הבנקאית ויודעים לדבר עם הבנק בשפה שלו.

השירותים שלנו ייחודיים וחדשנים ואנו החברה היחידה בארץ שנותנת ליווי לעסקה ברמת הפרט. אנו נפגשים בבית הלקוח, במיוחד בשעות הערב הנוחות והפנויות אחרי שהשכבתם את הילדים לישון.
הפגישות אינן מוגבלות בזמן וכוללות כמה מפגשים שנצטרך.
אנו נותנים ייעוץ ראשוני בכלכלת המשפחה בחינם ללקוחות המשכנתא מתוך הבנה שתכנון הוצאות נכון מאפשר לשלם את המשכנתא בצורה קלה יותר.

לקוחותינו מקבלים ליווי והדרכה מלאים בבחירת שמאי מקרקעין, ביטוחי משכנתא, הערות אזהרה בטאבו, רישום משכנתא/רשם משכונות, בדיקת לוחות תשלומים בחוזה הרכישה- טרום ולאחר החתימה.
אנו נמצאים בקשר רציף עם העו”ד שלכם לעסקה כדי לעטוף אתכם באופן ההדוק ביותר משפטית וכלכלית.

כחלק מהתהליך מבצעת חברת “משכנתא אחת” מכרז ריביות אישי לכל לקוח, בו אנו מתחייבים להשיג את הריבית הזולה ביותר.

אנו פועלים בתחום מתוך תחושת שליחות ורצון ענק לעזור לציבור להבין מהי משכנתא, כיצד להקטין ולנהל באופן פעיל את הסיכונים שלה.

הצטרפו להצלחה,

משכנתא אחת”

למה אנחנו?

היתרונות בבחירה בנו

01

יועצי משכנתאות שעבדו בבנקים

יועצי המשכנתאות ב-“משכנתא אחת”, הם יועצי משכנתאות שעבדו במשך שנים בבנקים למשכנתאות ו”חצו את הקווים” במטרה לצמצם ככל האפשר את התשלום שלנו רוכשי הדירות לבנקים, על כן, ב-“משכנתא אחת” תוכלו לקבל יועץ משכנתאות שמבין אותך ובהחלט מבין גם את הבנקים.
02

שירות יועץ משכנתאות VIP

השירותים שלנו ייחודיים וחדשנים ואנו החברה היחידה בארץ שנותנת ליווי לעסקה ברמת הפרט. אנו נפגשים בבית הלקוח, במיוחד בשעות הערב הנוחות והפנויות אחרי שהשכבתם את הילדים לישון. הפגישות אינן מוגבלות בזמן וכוללות כמה מפגשים שנצטרך.
03

ייעוץ ראשוני בכלכלת המשפחה חינם

להשיג משכנתא אופטימלית ללא התנהלות כלכלית נכונה היא לא משכנתא טובה. משכנתא אחת פועלת מתוך הבנה כי תכנון הוצאות נכון מאפשר לשלם את המשכנתא בצורה נוחה וקלה יותר, ועל כן, אנו מעניקים ייעוץ ראשוני בכלכלת המשפחה בחינם ללקוחות שלנו.
04

משכנתא למסורבי משכנתא משכנתא ללא הון עצמי

בעזרת כלים ייחודיים ושיטות מתקדמות שפיתחנו ברבות שנות ניסיוננו, הצלחנו להביא לאישור משכנתא למסורבי משכנתא ו/או לאישור משכנתא ללא הון עצמי. אז אם הבעייה היא רק משכנתא בואו אלינו, ותשאירו לנו לדאוג לכל השאר.

מאז

2008

משכנתא ללא הון עצמי

דבר המנכ”ל

יועץ משכנתא

Icon
ברוכים הבאים לחברת משכנתא אחת. אנו מאמינים בהזדמנות שוות זכויות עבור כל אזרח המעוניין לקבוע את שורשיו במדינת ישראל. חברתנו קמה מתוך רצון להגשים אידיאל זה, ולעזור לאזרחים רבים ללא קשר למעמדם הסוציו אקונומי להגשים את חלום הבית.
Business Security

Business Security

We've designed a product that allow our stewards to follow with a clint and bring the best.
Icon
אנו שמחים לומר שבשורותינו מועסקים טובי יועצי המשכנתאות בארץ שהינם כלכלנים בהשכלתם, ובנוסף עבדו במערך בבנקים לשעבר, כך שהידע הבנקאי המקיף שלהם הוא ערך מוסף וחלק בלתי נפרד מההצלחה הגדולה לה אנו זוכים כל פעם מחדש עם עוד לקוח מרוצה.

client 1

client 2

client 3

client 4

client 5

מטרות והישגים

Let’s talk about our business growth in
IT consulting solution

35 +

Learn more about our Success Stories

8792 +

Delivered Goods

6535 +

Project Complete

5463 +

IT Consultant

7346 +

Fully Launched

אודות