נטלי ואיגור

1. איך הגעת למשכנתא אחת?

הכרתי את משכנתא אחת דרך האתר.

2. מה הייתה הבעיה שבגללה פניתם ליועץ משכנתאות?

הבעיה הייתה שאנחנו לא ידענו מה צריך לעשות? לאיפה צריך לפנות? לכן פנינו ליועץ משכנתאות.

3. איך פתרתם את הבעיה? כלומר איך כן הצלחתם לקחת משכנתא?

דברנו עם משכנתא אחת , ספרנו להם בדיוק מה יש לנו, והם אמרו לנו שהכל אפשרי. אני אומרת לכם, כן, ברגע שהוא אמר לי כן אני התחלתי להאמין בעצמי גם, שאני כן יכולה לקנות דירה בזכות משכנתא אחת.

4. האם לדעתך המחיר ששילמת לחברה הוגן?

תדע שהם שווים יותר ממה ששילמתי. אני חושבת שבאמת היה לא ממש הרבה. בנוסף לזה, לפי מה שהם עזרו לי והסבירו לי הם שווים הרבה יותר.

5. מה לדעתך צריך שינוי או שיפור בשירות שלנו?

הם לא צריך לשנות, הם בני אדם מקסימים! הם מדברים כמו שהוא מתנהגים, רוצים לדבר אתם, רוצים לגשת אליהם, וכל כך כיף לדבר אתם והם בכלל בכלל לא חושבים על הזמן שלהם. הם נותנים את כל הזמן שלהם רק בשביל להסביר לנו הכל מהתחלה. הם היו כל הדרך אתנו.

6. מה ההמלצה שלך למשפחות נוספות שמתלבטות לגבי התהליך?

אני חושבת שאנחנו מצאנו לא רק יועץ משכנתאות אלא חבר טוב, בן אדם, כאילו בן משפחה שלנו, בן אדם קרוב כזה.

כל מי שפונה למשכנתא אחת הוא רק יצליח בזה. בן אדם כזה הוא שווה הרבה יותר, ואני ממליצה לכל מי שפונה לשכנתא אחת, באמת באמת יש לכם באמת אני אומרת מזל, ואתם תצליחו בזה כי אתכם בנאדם בטוח!

תדע שאני באמת, לכל משפחה, לכל מי שבאמת רוצה לפנות לשכנתא אחת ולקנות משכנתא אני אומרת רק לפנות אליהם, הם בני אדם שבאמת עוזרים ובאמת משקיעים בעבודה שלהם, וגם תעזוב את זה, אתה מוצא את הבנאדם שהוא לא רק יועץ משכנתאות אלא שהוא חבר טוב שלך, הם כאילו במשפחה שלך, הם אתך, הם כל הדרך אתך, הם מסבירים לך בדיוק מה צריך לעשות, ואני מאד מאד מאד מרוצה מהם, ואני ממליצה לכל מישהו שאני מכירה כי הם שווים הרבה יותר, הם מקסימים, ואני אומרת את זה מיליון פעם, כל מי שיתקשר אני אגיד את זה, אז באמת באמת תודה רבה לך שהתקשרת ושאלת על משכנתא אחת, ותדע שאני באמת מאד מרוצה מהם, ותודה להם, תודה להם על הכל.

נטלי ואיגור

נטלי ואיגור