תהליך רכישת נכס

ואיך אנחנו עוזרים בתהליך הרכישה של הנכס?

התפקיד שלנו הוא קודם כל לעזור לכם להבין מהם השיקולים האמיתיים שמנחים אתכם בקבלת ההחלטה על הנכס מול הגרוש. משם נבדוק יחד את היכולות הכלכליות שלכם ואת המטרות העתידיות כדי שנדע את התקציב האמיתי לחיפוש הנכס המתאים.

שימו לב כי במקרים רבים היכולות הכלכליות שלכם טובות יותר ממה שאתם חושבים. יתכן שאם תדעו את זה- תחליטו ללכת על נכס גדול יותר, איכותי יותר, במיקום טוב יותר וכד`.

משם, נשמח לחבר אתכם ליועצי נדל"ן מומחים שיעזרו לנו יחד איתכם למצוא את הנכס האולטימטיבי. לרשותנו יש סוללה של יועצי נדל"ן שיעזרו למצוא את הנכס הפחות מוכר, זה שלא הרבה יודעים על קיומו.

בנוסף אנו עובדים עם שמאי מקרקעין נחשבים אשר מורשים ע"י הבנקים למשכנתאות ושיעזרו להעריך את המחיר האמיתי של הנכס בהתאם לסביבת המגורים הייחודית בה אתם מחפשים. הייעוץ הנדל"ני מטעמנו אמור לתת את החותמת הסופית שלנו ושלכם לאישור העסקה.

משם, נעזור לכם במציאת עו"ד בעל שם המתאים לעסקת המקרקעין הספציפית אותה רוצים לבצע- אנחנו מכירים את הטובים והזולים בענף. נוציא לכם מהבנק למשכנתאות אישור עקרוני לרכישת הנכס לפני החתימה על חוזה הקנייה.

נלווה אתכם לחתימת החוזה מול המוכרים. מיד לאחר מכן, נצא למכרז ריביות בין הבנקים למשכנתאות במטרה להוציא עבורכם את הריבית הזולה ביותר על התמהיל שבנינו יחד. בהתאם להצעות נחליט על הבנק למשכנתאות הנכון ביותר עבורכם ונתחיל בתהליך לקיחת המשכנתא.

אנו מנהלים עבורכם את כל הריצות בתהליך לקיחת המשכנתא: רישומים ברשם המשכונות ובטאבו, ייפוי כח נוטריוני, שמאות לבנק, ביצוע ביטוחי חיים ונכס למשכנתא, בטוחות וערבויות בנקאיות לקבלן, פרי פסו וכל מה שיידרש על ידי הבנק למשכנתאות. אנו מכירים את התהליך מהזווית הבנקאית ויהיה לנו הרבה יותר קל לדבר עם הבנק באותה השפה. נמשיך לעמוד לרשותכם גם לאחר העברת הכספים לבנק, בכל התייעצות ומחשבה, בחינם כמובן.

תהליך רכישת נכס