עזרה בתהליך הרכישה

ואיך אנחנו עוזרים בתהליך הרכישה של הנכס?

האוכלוסייה שנזקקת ביותר לעזרה בתהליך הרכישה של דירה הוא בית היא הזוגות הצעירים. משכנתא לזוגות צעירים נחשבת לעיתים בלתי אפשרית, ומעלה חששות כבדים לגבי היתכנותה. יועצי משכנתאות של משכנתא אחת, שהינם גם עובדי בנקים לשעבר, סבורים שמשכנתא לזוגות צעירים לא רק אפשרית, ניתן לקבל אותה אף בתנאים הנוחים לעומס התשלומים החודשי שלכם, ולהון העצמי שברשותכם.

לשיחה עם יועץ משכנתאות התקשרו 054-7614779, ונשמח לעמוד לשירותכם.

חבילת השירות של משכנתא אחת:

התפקיד שלנו הוא  קודם כל לעזור לכם להבין מהם השיקולים האמיתיים שמנחים אתכם לקנות דירה.

  • נבדוק יחד את היכולות הכלכליות שלכם כדי שנדע את התקציב האמיתי לחיפוש הנכס המתאים. שימו לב כי במקרים רבים היכולות הכלכליות שלכם טובות יותר ממה שהנכם סבורים. ומאוד יתכן שאם תדעו את זה תחליטו ללכת על נכס גדול יותר, איכותי יותר, במיקום טוב יותר וכד`.
  • אנו נדאג לחבר אתכם ליועצי נדל"ן מומחים שיעזרו לנו יחד איתכם למצוא את הנכס האולטימטיבי. לרשותנו יש סוללה של יועצי נדל"ן שיעזרו למצוא את הנכס הפחות מוכר, זה שלא הרבה יודעים על קיומו. בנוסף אנו עובדים עם שמאי מקרקעין בעלי שם, אשר מורשים ע"י הבנקים למשכנתאות ושיעזרו לכם להעריך את המחיר האמיתי של הנכס בהתאם לסביבת המגורים הייחודית בה אתם מחפשים. הייעוץ הנדל"ני מטעמנו אמור לתת את החותמת הסופית שלנו ושלכם לאישור העסקה.
  • אנו נעזור לכם במציאת עו"ד בעל שם המתאים לעסקת המקרקעין הספציפית אותה רוצים לבצע – אנחנו מכירים את הטובים והזולים בענף.
  • אנו נוציא לכם מהבנק למשכנתאות אישור עקרוני לרכישת הנכס לפני החתימה על חוזה הקנייה. נלווה אתכם לחתימת החוזה מול המוכרים.
  • אנו נצא למכרז ריביות בין הבנקים למשכנתאות במטרה להוציא עבורכם את הריביות הזולות ביותר על התמהיל שבנינו יחד, ובהתאם להצעות נחליט על הבנק למשכנתאות הנכון ביותר עבורכם להתחלת התהליך הנכון ללקיחת המשכנתא.
  • אנו ננהל עבורכם את כל הריצות בתהליך לקיחת המשכנתא:
    רישומים ברשם המשכונות ובטאבו, ייפוי כוח נוטריוני, שמאות לבנק, ביצוע ביטוחי חיים ונכס למשכנתא, בטוחות וערבויות בנקאיות לקבלן, פרי פסו וכל מה שיידרש על ידי הבנק למשכנתאות.

משכנתא אחת מונה צוות יועצי משכנאות שעבדו בבנקים בדרג בכיר. על כן, אנו בקיאים בכל התהליך מהזווית הבנקאית ויהיה לנו הרבה יותר קל לדבר עם הבנק באותה השפה.

אנו נמשיך לעמוד לרשותכם גם לאחר העברת הכספים לבנק, בכל התייעצות ומחשבה, בחינם כמובן.

לתיאום פגישת ייעוץ עם יועץ משכנתא מומחה מבית משכנתא אחת, התקשרו 054-7614779, ונשמח לעמוד לשירותכם.

עזרה בתהליך הרכישה