משכנתא לזוגות צעירים

מהי משכנתא לזוגות צעירים?

משכנתא אחת מומחים לייעוץ משכנתאות לקבלת משכנתא לזוגות צעירים. אצלנו תקבלו ייעוץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי שיאפשר לכם להיערך כזוג צעיר על מנת לעמוד בכל הדרישות הרגולטוריות של הבנקים. אנו נסייע לכם להשיג את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר על מנת שתוכלו בבטחה לעמוד במדיניות ההחזרים. לייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות פנו אלינו דרך צור קשר באתר, ונשמח לעמוד לרשותכם.

משכנתא לזוג צעיר היא משכנתא ראשונה שלוקח זוג שאין ברשותו דירה. זוגות אלו יהיו ממש לאחר החתונה או בשלב יותר מתקדם בנישואין עם תינוק או שניים. ע"פ רוב מתחת לגיל 40, כשאתם בסביבות תחילת-אמצע הקריירה המקצועית שלכם בעבודה.

משכנתא לזוגות צעירים בדרך כלל נחשבת למשכנתא הראשונה המתאפיינת בחוסר וודאות מובן מאחר וזו הפעם הראשונה. אנו רוצים לקחת את המשכנתא הנכונה לנו ביותר כך שנשלם בסוף כמה שפחות לבנק.

אז אם אתם לפני לקיחת משכנתא? ורוצים לקחת משכנתא טובה, כזאת שתחזירו לפי היכולת שלכם? כזאת שתקבלו ריביות טובות? צרו קשר עם המומחים למשכנתא לזוגות צעירים ונשמח לעזור.

במה שונה משכנתא לזוגות צעירים משאר סוגי המשכנתאות?

משכנתא לזוגות צעירים נחשבת גבוהה יחסית מכיוון שהזוגות נמצאים בתחילת דרכם. אתם מגיעים עם חסכונות שלכם או של הוריכם ומשלימים את שאר התשלום לדירה במשכנתא מהבנק. הנכס העיקרי שלכם הוא זמן ולכן תוכלו לפרוס את המשכנתא לתקופות ארוכות. משכנתא זו נחשבת בטוחה יותר לבנק כיוון שמדובר בזוג צעיר שמרוויח כסף ויכול לעמוד בה לאורך זמן.

להחזרים החודשיים שלכם יש נטייה לעלות עם השנים במאות ואלפי שקלים. בתכנון משכנתא לזוגות צעירים טובה, נוכל לגדר את ההחזרים החודשיים כך שלא יעלו מעבר למה שתכננו בשלב ראשון ולאחר מכן אפילו לרדת!

משכנתא לזוגות צעירים זכאי משרד השיכון

הלוואת זכאות הנה הלוואה מטעם משרד השיכון המיועדת לזוגות צעירים נשואים או רווקים מעל גיל 30 אשר רוכשים את דירתם הראשונה.

חישוב הזכאות נעשה בנקודות אשר מתורגמות לסכום כסף, לפי קריטריונים של ותק בנישואין, מספר ילדים עד גיל 18, מספר אחים ואחיות ומספר שנות שירות צבאי חובה/ שירות לאומי. לאחר הגשת טופס הבקשה לזכאות, נקבל "תעודת זכאות" המגדירה את זכאותנו בנקודות ומכאן את סכום הזכאות למשכנתא.

הלוואת הזכאות הנה הלוואה בריבית של 3% בתוספת מדד וניתנת לפירעון מוקדם בכל שלב ללא קנסות.

לפרטים נוספים אודות משכנתא אחת, אודות משכנתא לזוגות צעירים והזכויות המגיעות לכם, או לכל שאלה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר, ונשמח לענות על כל שאלה.

משכנתא לזוגות צעירים