אנחנו כאן בשבילכם

חברת משכנתא אחת הינה חברה ותיקה ליעוץ משכנתאות. חברתנו מונה צוות יועצי משכנתאות שעבדו בבנקים בדרגים בכירים, אשר מכירים היטב את הצד המאשר משכנתאות, ועל ידי כך יבנו עבורכם משכנתא בחכמה, אשר משלבת ידע עצום להתאמה אישית של משכנתא מנצחת עבור כל אחד ואחת.

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו 054-7614779, ויועץ משכנתאות ישמח לעמוד לשירותכם.

אז מה אנחנו עושים עבורכם?

חברתנו מתמחה בבניית משכנתאות טובות. משכנתא טובה היא משכנתא שהסכום שתיקחו ילך וירד עם התשלומים החודשיים החל מהתשלום הראשון. בבניית משכנתא טובה כזו, אנו דואגים שההחזרים לבנק ילכו וירדו ככל שתתקדמו במהלך ההלוואה. נקצר שנים בהלוואה ככל שנוכל, נשיג לכם את הריביות הטובות ביותר, נתאים לכם את המסלולים הטובים ביותר עבורכם ונכין לכם את הקרקע לבצע שינויים במשכנתא גם בעתיד. חשוב שתדעו שעיקר הכוח לחסכון במשכנתא נובע מתכנון נכון של מסלולים ושנים ופחות של ריביות, נשמח להראות לכם את זה במספרים, לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 054-7614779 ונשמח לעזור

בעבר היה צורך להסביר היום כבר לא

בעבר היה צורך להסביר לאנשים למה הם צריכים לקחת יועץ משכנתאות, למה הם צריכים לשלם למישהו שיבנה להם משכנתא טובה (ועוד אלפי שקלים), מה אי אפשר ללכת לבנק לבדוק לבד משכנתא? כיום כבר אין את הצורך הזה ואנשים מבינים את הצורך ביועץ משכנתאות אך יחד עם הידע והצורך גדלה גם התחרות בשוק וכיום ישנם הרבה מקומות שניתן לקבל בהם ייעוץ משכנתא הוגן, היתרון שלנו ב IG-Home בא לידי ביטוי בניסיון שלנו מצידו השני של המתרס, יועצי המשכנתאות ב IG-Home הינם יועצים אשר עבדו בבנקים במשך שנים.

תודה לאל שכבר אין סיפורים כאלה, נקווה שגם לא יחזרו

אנשים שלקחו משכנתא לפני 35 שנה אתם יכולים לשמוע סיפורים על אנשים שלקחו 50 אלף שקל והחזירו 200 אלף שקל וגם יותר, אנשים שלקחו משכנתא בסך 80 אלף שקל ואחרי 5 שנים שבדקו הם גילו שנשאר להם 100 אלף שקל לשלם, ההליכה העיוורת אחרי הבנקים גרמה לבנקים לחייב אתכם בסכומי עמלה גבוהים והתמימות של אנשים תרמה בכך שלא שאלו שאלות, היום אנשים פחות תמימים (לטוב ולרע) הם שואלים שאלות ובודקים, ויודעים שבשביל שלא יחזרו וישנו סיפורים כאלה, בדיוק בשביל זה קיימים יועצי משכנתאות.

לתיאום פגישת ייעוץ עם יועץ משכנתאות מומחה, התקשרו אלינו 054-7614779, ויועץ משכנתאות ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

אנחנו כאן בשבילכם