בלוג

הבלוג שלנו

למה אין עשיר שלא מושקע בנדל''ן?

אין היום אדם עשיר שלא מושקע בנדל"ן! כל עשיר יודע שהוא חייב להשקיע בתחום המרתק הזה. יש אפשרויות רבות: לקנות ולמכור כאקזיט, לקנות ולהשכיר כנדל"ן מניב לטווח ארוך, השקעה בקרקע, תמ"א 38, יזמות בבניה רוויה ועוד אלף צורות.

מה כל כך ממגנט בנדל"ן? ישנם 2 סיבות עיקריות:

  1. עליית ערך. עליית ערך הנכסים בעולם כולו היא כמעט מובטחת. כלומר, אם תקנה דירה ב1,000,000 סביר להניח שתמכור אותה אחרי שנה ב1,100,000…
קרא עוד

מה ההבדל בין חוב טוב לחוב רע?

אז אם גם אתם הספקתם לקרוא את הספר "אבא עשיר אבא עני" על כל חלקיו הרי אני בא לרענן לכם את הזיכרון. אבל אם לא כדאי שתקראו ותפנינו טוב טוב את הנאמר כאן, ולאחר מכן רוצו לקנות את הספר "אבא עשיר אבא עני". אחר כך חזרו אלינו שנעזור לכם לקחת משכנתא…

בספר ניתן ללמוד עיקרון חשוב מאד מבחינה כלכלית: ההבחנה בין חוב טוב לחוב רע. חוב טוב הוא חוב שאני נוטל על עצמי כדי להפיק ממנו תועלת כלכלית גדולה. חוב רע הוא חוב שאני נוטל על עצמי מבלי שהוא יניב לי בחזרה את הכסף שלקחתי כחוב.

קרא עוד

להצליח לקנות דירה ללא הון עצמי!

משפחות יקרות שלום רב!

כולנו רוצים לקנות בית סוף סוף. בית שלנו ללא שכירות. פעם אחת ולתמיד!

לעיתים כל מה שמפריע הוא שפשוט אי אפשר לצבור הון עצמי כדי שיאשרו לנו את המשכנתא…

בשביל לענות על הבעיה הזאת הקמנו את חברת "משכנתא אחת" על מנת לסייע בכל תהליך המשכנתא ולהצליח לקנות דירה ללא הון עצמי! החברה מלווה אתכם עד לקניית הבית.

התהליך פשוט יותר ממה שאנחנו חושבים.

קרא עוד

אם הבעיה היא רק המשכנתא בואו אלינו

הבנק רוצה אותך שותף!

אפילו אם אין לך הון עצמי תוכל לקחת הלוואה או למצוא הסדר אחר, הון עצמי הוא רק עניין שניתן לפתרון. מה שחשוב זה יכולת ההחזר.

אז אם הבעיה היא רק – המשכנתא – בואו אלינו! אנחנו נלווה אתכם עד שיהיה לכם בית!

המחסום העיקרי שלך בקניית בית הוא המשכנתא.

איך להתגבר על המחסום?

משכנתא היא בעצם הלוואה שהבנק נותן לך כדי שאתה תקנה בית…

קרא עוד

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי ובלתי תלוי, יאפשר לכם גם בתנאים הדינמיים של שוק המשכנתאות, ליהנות מההזדמנויות הפיננסיות המצוינות הניתנות במסגרת הלוואות המשכנתא. פנו אלינו ל"משכנתא אחת" בטלפון 052-6515168 לשם איתור וגיבוש המסלול הייחודי המתאים ביותר עבורכם, מסלול שיוביל אתכם על עבר מימוש מלוא הפוטנציאל בתחום הדיור העומד בפניכם.

ייעוץ משכנתאות ניתן במרבית המקרים על ידי יועצי משכנתאות של הבנקים אשר מעצם תפקידם…

קרא עוד

מי מפחד מהמשכנתא?

כל אחד חולם על בית, כל משפחה רוצה לקנות דירה, כל אדם שלא משקיע בנדל"ן צופה מהצד ומשתומם – מדוע לי אין דירה בזמן שכולם רוכשים דירות חדשות מקבלנים? מדוע אנחנו לא מצליחים?

רובנו פשוט מפחדים מהמשכנתא! מפחדים שהבנק בכלל לא יסתכל עליו, מפחדים שאם נקבל משכנתא לא נעמוד בהחזרים, מפחדים מסיפורים על הוצאה לפועל, פשוט מפחדים ומשתתקים!

כיום ההון עצמי הוא רק המחסום שהפך לתירוץ בגלל הפחד מהמשכנתא…

קרא עוד

איך לקנות דירה בלי הון עצמי

איך אפשר לקנות דירה בלי הון עצמי

אחת השאלות החמות היום בשוק הנדל"ן היא האם זה אפשרי, ואם כן, איך לקנות דירה בלי הון עצמי. חברת משכנתא עונה חד משמעית: משכנתא ללא הון עצמי אפשרית.

אז איך קונים דירה בלי הון עצמי? מתקשרים אלינו 052-6515168 , ותנו לנו לדאוג לשאר.

כבני אדם לא נלך על דברים לא סבירים. המחשבה על הבלתי אפשרי מניאה אותנו מהתקדמות באותה המטרה. היא מנטרלת אותנו מפעילות. ההיגיון שלנו אומר שזה בזבוז זמן יקר על מטרה אבודה.

קרא עוד

משכנתא למסורבי משכנתא

משכנתא למסורבי משכנתא – האם החלום ושברו?

מגיל קטן אנו חולמים על בית חלומותינו, הבית המושלם שנקנה כשנהיה גדולים, בית גדול עם חצר / גינה , פנטהאוז או דירה רגילה בית החלומות. אך ככל שאנו גדלים אנחנו מבינים שהחלום הוורוד שלנו מתרחק ואם נעבוד מספיק קשה או שנזכה בסכום כסף נכבד שיעזור לנו להציב הון העצמי (25% מערך הנכס) אולי נצליח לקנות איזה דירה נחמדה ולהתחיל לממש את חלומנו.
הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? צרו עמנו עוד היום למשכנתא אחת בטלפון: 052-6515168  או דרך האתר, ואנו יועצי המשכנתאות נעזור לכם להגשים את החלום.

קרא עוד

לקוחות אוהבים

לעבוד איתנו

הגעתי ל"משכנתא אחת" דרך בן דוד של בעלי. הבעיה הייתה איך לקחת משכנתא ומה עושים כדי שיהיה לנו את הסכום ההתחלתי. החלטנו בשיתוף עם ההורים של בעלי שהם ימשכנו את הבית שלהם על ההפרש שהיה חסר לנו. המחיר ששילמנו היה שווה כל שקל. היועצים ב"משכנתא אחת" היו מסורים ועשו את עבודתם נאמנה. על כל שאלה בכל שעה שהיינו צריכים היו זמינים לנו, ערכו איתנו מפגשים ועזרו לנו בכל נושא ובכל התהליך. ההמלצה שלי היא פשוט לשכור את יועצי משכנתא אחת בתור היועצים שלכם. אין עליהם! בזכותם הצלחנו.

המלצה של אלעד ויעל אהרן